پاسخ مشترک گواردیولا و ژاوی به یک شایعه

به گزارش ورزش کده، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، علیرغم ابراز علاقه برناردو سیلوا به بارسلونا، خواهان ماندن او شده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پاسخ مشترک گواردیولا و ژاوی به یک شایعه

دو تیم بارسلونا و منچسترسیتی شب گذشته و در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفته و در مسابقه ای پرگل، به تساوی 3-3 رضایت دادند. در روزهای اخیر اخبار فراوانی در مورد احتمال انتقال برناردو سیلوا ستاره پرتغالی و تکنیکی سیتی به بارسلونا منتشر شده است. پپ گواردیولا در پایان این دیدار مدعی شد دوست ندارد بازیکنی در رختکن تیمش ناراضی باشد و ژاوی نیز فاش کرد تصمیم گیری بر عهده باشگاه منچسترسیتی خواهد بود.

پپ گواردیولا در مورد برناردو سیلوا گفت: “او بازیکن ماست و ما نیز برناردو را در ترکیب خود می‌خواهیم، زیرا سیلوا برای سیتی مهره ای بسیار مهم است. با این اوصاف من نمی‌خواهم کسی ناراضی باشد و البته دوست ندارم برناردو اینجا را ترک کند. سیلوا بازیکن فوق‌العاده‌ای بوده و به عنوان یک بازیکن و شخص، یکی از بهترین شاگردهای من در طول دوران مربیگری ام بوده است.

ما علاقه داریم برناردو سیلوا اینجا بماند، اما نمی خواهم کسی در رختکن سیتی ناراضی باشد. اولین مسئله این است که دو باشگاه به توافق برسند و البته من این بازیکن را در تیمم می خواهم. اما خود برناردو سیلوا نیز واقعا بارسلونا را دوست داشته و این حرف حقیقت دارد.”

ژاوی، سرمربی جوان بارسلونا نیز در این رابطه گفت: “کدام سرمربی برناردو سیلوا را دوست ندارد؟ یا ارلینگ هالند و کوین دی بروین؟ سیلوا توانایی تصمیم گیری بالایی دارد و به خوبی از توپ محافظت می کند. سیلوا بازیکن بسیار خوبی است، اما این انتقال منچسترسیتی بستگی دارد و فعلا که خبری نیست.”

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *