پوچتینو گزینه مورد علاقه گری نویل

به گزارش ورزش کده ، گری نویل ، کاپیتان سابق منچستریونایتد مدعی شد خواهان حضور مائوریسیو پوچتینو در اولدترافورد برای فصل بعد است. او گفت پوچتینو گزینه مورد علاقه من برای هدایت یونایتد است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پوچتینو گزینه مورد علاقه گری نویل

به گزارش “ورزش کده”، رالف رانگنیک، مرد آلمانی و باتجربه سرمربی موقت شیاطین سرخ تا پایان فصل بوده و بنا بر انتخاب یک سرمربی جدید در فصل تابستان برای این باشگاه شده است. اخبار فراوانی در مورد گزینه بعدی نشستن روی نیمکت یونایتد منتشر شده و از مائوریسیو پوچتینو نیز به عنوان یکی از نامزدهای هدایت این تیم نام برده شده است. گری نویل به تمجید از سرمربی فعلی پاری سن ژرمن پرداخته و او را بهترین گزینه برای هدایت یونایتد تلقی کرد.

گری نویل به اسکای اسپورت گفت: “من دوست دارم مائوریسیو پوچتینو سرمربی بعدی منچستریونایتد شود. زیرا او تجربه حضور در لیگ برتر را دارد و تیم های تحت هدایت او نیز فوتبال زیبایی ارائه می دهند. به نظر می رسد حالا زمان آن رسیده که مائوریسیو پوچتینو قدم بعدی را بردارد. او ستاره ها و شخصیت های بزرگی را هدایت می کند و این کار در آینده که به این سرمربی کمک خواهد کرد.

من همیشه به سبک بازی های تیم های پوچتینو و البته شخصیت خود او علاقه داشته ام. به نظر من او گزینه مناسبی برای هدایت یونایتد محسوب می شود، زیرا قادر به استفاده از حداکثر پتانسیل بازیکنان بوده و از ستاره های جوان نیز به خوبی بازی می گیرد. مائوریسیو پوچتینو کیفیت بالایی داشته و همچنین رفتار مناسبی با هواداران دارد. البته گرچه از نظر من او بهترین گزینه برای هدایت یونایتد است، اما پوچتینو در حال حاضر در پاری سن ژرمن مشغول به کار است و در صورت کسب نتایج موفق، امکان جدایی وجود ندارد.”

حتما ببینید

شاهکار بعد از 61 سال: اوه، خدای من

شاهکار بعد از 61 سال: اوه، خدای من

به گزارش ورزش کده : آتالانتا با هدایت گاسپرینی، دیشب دست به کار بزرگی زد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *