دوشان ولاهوویچ در یوونتوس

به گزارش ورزش کده ، ممکن است یوونتوس برای جذب دوشان ولاهوویچ ، مدافع هلندی خود یعنی ماتیاس دی لیخت را به فروش برساند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

دوشان ولاهوویچ در یوونتوس

به گزارش “ورزش کده”، طبق ادعای لاریپولیکا یک برنامه بزرگ در بیانکونری وجود دارد که حکایت از آن دارد که آنها برای نهایی کردن جذب دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا، تصمیم به قربانی کردن مدافع خود یعنی ماتیاس دی لیخت دارند.

این شبیه به فروش زین الدین زیدان به رئال مادرید در سال 2001 است که سرمایه جذب جیجی بوفون، لیلیان تورام و پاول ندود را تامین کرد. دی لیخت در سال 2019 با مبلغ 85.5 میلیون یورو از آژاکس خریداری شد و رایولا در اوایل این ماه به رسانه های هلندی گفت که زمان برداشتن “گامی جدید” در دوران حرفه ای او فرا رسیده است.

بانوی پیر امیدوار است از این موقعیت برای تغییر تیم خود استفاده کند و دی لیخت را به چلسی، بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن با قیمتی بین 60 تا 85 میلیون یورو بفروشد. این امر می تواند مبلغ حداقل 60 میلیون یورو برای ورود ولاهوویچ، مهاجم فیورنتینا را به ارمغان بیاورد. از طرفی به خوبی می دانیم که مهاجم صرب اخیرا جلوتر از تاتنهام یا منچسترسیتی، یووه را به عنوان مقصد مورد علاقه خود انتخاب کرده است.

در واقع با این شرایط به نظر می رسد که جدایی ماتیاس دی لیخت از یوونتوس قطعی است چراکه هم خود او و هم باشگاه یوونتوس نسبت به جدا شدن راه‌شان از یکدیگر بی میل نیستند.

حتما ببینید

دراگان اسکوچیچ فدراسیون فوتبال را بدون مصاحبه ترک کرد

به گزارش ورزش کده، سرمربی تیم ملی پس از جلسه یک ساعته در فدراسیون فوتبال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *