رضا عنایتی : قول داده ام در لیگ بمانم

به گزارش ورزش کده ، رضا عنایتی می‌گوید نتایج نامطلوب اول فصل برایش قابل پیش‌بینی بوده اما بازیکنانش انگیزه دارند تا کارهای بزرگی در لیگ انجام دهند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

رضا عنایتی : قول داده ام در لیگ بمانم

به گزارش “ورزش کده”، تیم رضا عنایتی که در دو هفته اخیر دو برد را به دست آورده به شیراز سفر کرده تا با دیگر تیم تازه لیگ برتری شده این فصل مصاف کند. عنایتی در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه گفت: فردا با یک تیمی بازی داریم که فوق العاده با شخصیت و ریشه دار است و هواداران زیادی را در شیراز دارد و بازی سختی می‌تواند برای ما باشد. تمام تمرکزمان را گذاشتیم که بتوانیم با یک شرایط خوب وارد بازی شویم و تلاش کنیم برای موفقیت و مطمئن هستم که بچه‌های ما انگیزه زیادی دارند و می‌خواهند کارهای بزرگی در لیگ انجام دهند. 

عنایتی ادامه داد: بعد از بازی با تیم تراکتور کمی استراحت کردیم و چندتا از بازیکنان مصدوم‌مان هم به این بازی نمی‌رسند ولی تلاش می‌کنیم که در پایان بازی خوبی انجام دهیم و شرایط را به نفع خودمان جلو ببریم و هر دو تیم سالم و تیم ما موفق بیرون بیاید و روز خوبی برای بازیکنان ما باشد.

او در پاسخ اینکه فجر برخلاف هوادار در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفته گفت: من اطلاعات کاملی از حریف ندارم که در مورد نتایجش صحبت کنم و البته اجازه این کار را هم ندارم؛ در مورد تیم خودم می‌توانم بگویم که ما یک دوره بسیار خوبی را در دوره بدن‌سازی داشتیم و پیشبینی کرده بودیم که شرایط‌مان در هفته‌های اول با توجه به قرعه سخت باشد. برای تیمی که از دسته یک به لیگ برتر آمده این چالش را پیش‌بینی می‌کردیم. خداراشکر می‌کنم بازیکنانی که به خدمت گرفتیم با توجه به تجربه‌شان توانستند شرایط تیم را نرمال کنند و در چند هفته گذشته همراه با بازی خوب نتیجه هم گرفتیم و این چیزی است که دنبالش هستیم.

او در مورد هدف تیم‌شان بیان کرد: من از روز اول به مسئولین باشگاه قول نگه داشتن تیم در لیگ را داده بودم و امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم و هم بازی خوبی انجام دهیم و هم نتایج خوبی کسب کنیم.

حتما ببینید

باشگاه تراکتور سازی تبریز

باشگاه تراکتورسازی تبریز، یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران، در سال ۱۳۴۹ تأسیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *