سنگال راهی نیمه نهایی شد

به گزارش ورزش کده ، سنگال با برتری مقابل گینه استوایی راهی مرحله نیمه نهایی جام ملت های افریقا شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سنگال راهی نیمه نهایی شد

به گزارش “ورزش کده”، تیم های سنگال و گینه استوایی امشب در ورزشگاه احمدو آهیجو برگزار کننده آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های افریقا 2022 بودند.

سادیو مانه، ستاره باشگاه لیورپول که در بازی قبل پس از گلزنی برای سنگال مصدوم شده بود در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت تا مثل صلاح برای رساندن کشورش به جمع چهار تیم نهایی مسابقات تلاش کند. او در این بازی گلزنی نکرد اما در دقیقه 28 پاس گل اول بازی را به فامارا داد تا نیمه اول با پیروزی یک بر صفر سنگال به پایان برسد.

در حالی که همه تصور بردی آسان برای سنگال داشتند، گینه در نیمه دوم غافلگیر کننده ظاهر شد و در دقیقه 57 توسط بویلا بازی را به تساوی کشاند. شیخ کویاته تنها ده دقیقه بعد از این گل، دروازه گینه را باز کرد تا سنگال دوباره از حریف پیش بیفتد. اسماعیل سار در دقیقه 79 گل سوم را هم زد تا گینه فرصتی برای جبران نداشته باشد.

سنگال در ده دقیقه پایانی از دو گل خود محافظت کرده و با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا به عنوان آخرین تیم راهی مرحله نیمه نهایی شود. در این مرحله مصر با کامرون میزبان دیدار می کند و سنگال باید با بورکینافاسو دیدار کند. در صورت پیروزی مصر و سنگال در این دو دیدار، شاهد دوئلی جذاب بین مانه و صلاح در فینال خواهیم بود.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *