جدایی دمبله از PSG: انریکه او را نمی‌خواهد!

جدایی دمبله از PSG: انریکه او را نمی‌خواهد!

به گزارش ورزش کده، جدایی دمبله از PSG: انریکه او را نمی‌خواهد! دنیل ریولو، کارشناس فوتبال فرانسوی، در رادیو RMC ادعایی عجیب در مورد عثمان دمبله مطرح کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

دنیل ریولو، دیشب به عثمان دمبله و کیلیان امباپه حمله کرد به این خاطر که آنها در آخرین بازی لیگ 1 در متز نبودند و در جشنواره کن مشغول خوشگذرانی بودند.

ریولو گفت: «از بازی با دورتموند، مثل هر سال که پاری سن ژرمن از دور لیگ قهرمانان حذف شده، فصل نیز برای این تیم تمام شده است. از طرفی امسال جزئیات جدیدی هم داریم. وقتی آخرین بازی لیگ می رسد، برخی از بازیکنان کنار گذاشته می شوند و شاید طبیعی باشد ولی آنها به تعطیلات رفته اند. خیلی ها به من می گویند، امباپه ماه هاست از باشگاه فاصله گرفته و وضعیت او روشن و قابل درک است اما من برای مورد دمبله توجیهی پیدا نمی کنم.»

ریولو ادامه داد: «از طرف دیگر، به من گفته اند در تابستان امسال باید برای جدایی عثمان دمبله آماده شویم چون لوئیس انریکه دیگر او را نمی خواهد. در مورد امباپه از چند ماه قبل فهمیدیم که جدایی وجود دارد، اما حضور دمبله در کن، غیرعادی است. کیلیان ماه هاست که ارتباطش با پی اس جی قطع شده اما دمبله هنوز قرارداد دارد و تصور بر این است که می خواهد بماند چون تازه به پی اس جی آمده است اما در آخرین بازی لیگ غیبت می کند و به میهمانی می رود. این بسیار تعجب آور است. او چرا حتی روی نیمکت هم نیست؟ دمبله بعد از دورتموند تنها نیم ساعت بازی کرده است، چرا؟ حضور در کن زمانی که مصدوم نیست، چه توجیهی دارد؟ من برای رفتن دمبله آماده می شوم و از این بابت واقعا نگران هستم.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *