ستاره رئال بهترین بازیکن دنیاست، شک نکنید

ستاره رئال بهترین بازیکن دنیاست، شک نکنید

به گزارش ورزش کده، ستاره رئال بهترین بازیکن دنیاست، شک نکنید. ژولیو باپتیستا، مهاجم برزیلی سابق رئال، تردیدی ندارد که وینیسیوس بالاتر از بلینگام، در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

عملکرد خوب وینیسیوس جونیور در ترکیب رئال مادرید و نقش مهمی که در این تیم در این فصل ایفا کرده توجه بسیاری را به خود جلب کرده و باعث شده است که بسیاری از فوتبال دوستان و کارشناسان و رسانه‌ها معتقد باشند که توپ طلای ۲۰۲۴ باید به این بازیکن اهدا شود.

این ستاره برزیلی یکی از مهره‌های کلیدی کارلو آنچلوتی در کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا و همچنین صعود به دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بوده است و این فرصت را دارد که به همراه تیم ملی برزیل جام قهرمانی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا را هم در این تابستان به دست آورد.

وقتی از باپتیستا در مورد وینیسیوس سوال شد، او پاسخ داد: «او در بازی های مهم به ثبات فوق العاده ای دست یافته و عادت کرده ایم در این بازی ها ستاره اول رئال شود. توپ طلا؟ امسال شک ندارم که این جایزه باید به او برسد. بین وینی و بلینگام، فکر می کنم توپ طلا به وینی خواهد رسید چون در بازی های مهم تاثیرگذاری بیشتری داشته است.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *