اسطوره میلان هم راهی عربستان می‌شود

اسطوره میلان هم راهی عربستان می‌شود

به گزارش ورزش کده، اسطوره میلان هم راهی عربستان می‌شود. معتبرترین روزنامه عربستان از توافق اولیه میان جنارو گتوزو و باشگاه التعاون خبر داده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

روزنامه الریاضیة خبر داده است که اسطوره میلان و باشگاه عربستانی به توافق اولیه رسیده‌اند و تنها تأمین منابع مالی باقی مانده است.

این روزنامه نوشته است که جنارو گتوزو ایتالیایی موافقت خود را با پیشنهاد باشگاه التعاون عربستان اعلام کرده تا با مسئولین این باشگاه پای میز مذاکره نشسته و برای توافق نهایی با یکدیگر به صحبت بپردازند.

آن‌گونه که الریاضیة نوشته، ایجنت این مربی درخواست دریافت حقوق سالیانه هشت میلیون یورویی کرده و طرفین بر سر سایر موارد نیز به توافق دست پیدا کرده‌اند.

التعاونی‌ها در تلاش هستند تا به عنوان بخشی از برنامه جذب عناصر جدید و معاملات بزرگ در تابستان، در پی راهکاری برای یافتن منابع مالی لازم باشند، مشابه آنچه که در توافق با استیون جرارد در ابتدای فصل آینده و در باشگاه الاتفاق رخ داد.

التعاونی‌ها در صورت عدم موفقیت در تامین منابع مالی جهت انجام نقل و انتقالات برنامه‌ریزی شده، به سراغ گزینه‌های دیگر خواهند رفت.

شایان ذکر است که گتوزو به عنوان بازیکن با باشگاه میلان به شهرت رسید. او با روسونری قهرمانی‌های متعددی کسب کرد و به همراه تیم ملی ایتالیا نیز قهرمان جهان شد.

گتوزو مربیگری را در سال 2013 آغاز کرد و سابقه هدایت میلان، ناپولی، فیورنتینا و والنسیا را نیز در کارنامه دارد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *