توماس توخل: پیشرفتی در عملکرد بازیکنانم نمیبینم!

به گزارش ورزش کده، توماس توخل، سرمربی چلسی، پس از شکست برابر ساوتهمپتون از عملکرد بازیکنانش انتقاد کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

توماس توخل: پیشرفتی در عملکرد بازیکنانم نمیبینم!

چلسی شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر انگلیس به مصاف ساوتهمپتون رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد.

این دومین شکست آبی‌های لندن در این فصل بود که پیش از این در خانه لیدز نیز با سه گل برابر این تیم باخته بودند و حالا به نظر می‌رسد که شرایط برای آنها در همین ابتدای فصل کمی بحرانی شده است.

توخل پس از پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« بازیکنان برای پیروزی در دیدارهای خارج از خانه به اندازه کافی سرسخت نیستند. این اتفاقی است که در بازی برابر لیدز هم رخ داد. ما در آنجا فکر می‌کردیم که مشکل این است که ما در 25 دقیقه ابتدایی گل نزدیم و سپس آنها در عرض دو دقیقه تعادل تیم ما را برهم زدند و موفق شدند دو گل به ثمر برسانند.»

این مربی آلمانی با اشاره به مشکلات تیمش برابر ساوتهمپتون گفت:«ما امشب گل زدیم و همه چیز خوب بود اما بار دیگر یک ضربه شروع مجدد، اشتباه دفاع، برهم خوردن تعادل و عدم واکنش درست همه چیز را خراب کرد. ما خوش شانس بودیم که گل سوم را در آغاز نیمه دوم دریافت نکردیم. ما به عنوان یک تیم به اندازه کافی سرسخت نیستیم که بتوانیم واکنش درست برای بازگشت به بازی را داشته باشیم.»

او درباره راه حل بهبود شرایط اضافه کرد:« ما باید دست از سستی در دفاع برداریم. چیزی که باعث متوقف شدن این روند خواهد شد، فقط و فقط روحیه و ذهنیت تیم است. حریف هیچ برتری‌ای نسبت به ما نداشت و نیازی نبود که این همه شوت را خراب کنیم. صرفا باید سرسختی این تیم را بیشتر کنیم و روحیه متفاوتی را از خودمان به نمایش بگذاریم. هر دو گلی که خوردیم واقعا ساده بودند و اگر انتظار داریم در دیداری پیروز شویم باید از به ثمر رسیدن چنین گل‌هایی جلوگیری کنیم.»

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *