ژاوی: برابر بایرن مثل یک تیم کوچک بودیم

ژاوی: برابر بایرن مثل یک تیم کوچک بودیم

گزارش خبر از ورزش کده : ژاوی می گوید که بارسلونای کنونی در سطح تیم های بزرگ اروپا نیست ولی وعده داد که همه چیز را به شرایط گذشته بر می گرداند. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بارسلونا فردا در لالیگا باید به زمین اوساسونا برود و چاره ای جز کسب پیروزی نخواهد داشت. این ششمین حضور ژاوی روی نیمکت بلوگراناست. در 4 بازی قبلی او صاحب دو برد، یک تساوی و دو باخت شده است.

شکست برابر بتیس این تیم را از مدعیان قهرمانی لالیگا دور کرد و باخت چهارشنبه شب برابر بایرن نیز باعث شد بارسا به لیگ اروپا سقوط کند.

ژاوی در نشست خبری این بازی

گفت:« فردا بازی بسیار دشواری برابر اوساسونا داریم. تیمی که خیلی خوب دفاع می کند. برابر تیم های بزرگ دفاع 5 نفره را انتخاب می کنند و نمی دانم فردا برابر ما سیستمی هجومی تر خواهند داشت یا خیر. اطمینان دارم که بازی بسیار سختی پیش رو داریم. آنها با فوتبال مستقیم و استفاده از ضدحمله ها، سعی در ضربه زدن به ما خواهند داشت.

تیمی هستند که روح و جان شان را در زمین می گذارند ولی ما هم برای این رقابت آماده ایم.» اتهام سواستفاده جنسی به بنایجس سرپرست تیم های پایه بارسا:« شگفت زده شدیم. این یک موضع حساس و پیچیده است و با او رابطه خوبی داشتم. در این مورد دادگاه رای خواهد داد و من به شخصه هیچ اطلاعی ندارم.»

غیبت ممفیس دیپای:« متاسفانه دیپای مصدوم است و حالا نوبت به لوک دی یانگ می رسد. خصوصیات این دو متفاوت است ولی لوک می تواند به ما کمک کند و فردا از او استفاده خواهم کرد.

خریدهای زمستانی:« بارسا همیشه باید تقویت شده و بهتر کار کند.

بازار زمستانی هم یک فرصت برای این مهم است. با مدیر باشگاه جلسه داشتیم و همه چیز بین ما واضح بود. بارسا مشکلات اقتصادی دارد ولی باید به نحوی برای تقویت تیم تلاش کرد. بارسا باید تیمی بهتر و رقابتی تر باشد.»

شرایط رختکن:« ژاوی ، خوشبینم. باید بیشتر کار کرد و با ریکاوری روحی بازیکنان فردا بر اوساسونا پیروز شد. فردا یک فینال دیگر پیش رو داریم و نباید امتیاز از دست بدهیم. راهی جز پیروزی نیست هرچند در مقطع سخت و تاریکی از باشگاه قرار داریم.»

حذف از لیگ قهرمانان:« نگران کننده است ولی خودم را وقف کار کرده ام. حذف شدیم و وظیفه دارم تیم را از لحاظ روحی ریکاوری کنم. فردا فرصت خوبی است تا با کسب پیروزی، اتفاق نلخ مونیخ را پشت سر بگذاریم.

بهتر شده ایم ولی برابر بایرن ثابت شد در حد مدعیان بزرگ اروپا نیستیم. بارسلونای مقابل بایرن، تیمی کوچک بود. باید قبول کرد که بایرن از ما بسیار بهتر بود. تلاش داریم بارسا را به جایگاه شایسته اش برگردانیم.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *