وساطت دو کاپیتان برای آشتی آقا کریم و طارمی

وساطت دو کاپیتان برای آشتی آقا کریم و طارمی

گزارش خبر از ورزش کده : صحبت تلفنی‌ کریم باقری با مهدی طارمی پس از جنجال‌های ماه گذشته پرده برداری شد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده، مربی تیم ملی فوتبال ایران در جریان دو بازی تیم ملی مقابل لبنان و سوریه می گوید که توسط دو همبازی مهدی طارمی، به‌صورت تلفنی به گفتگو نشسته است.

در برنامه ویدیویی یازده در پاسخ به سؤال خداداد عزیزی در ارتباط با ماجرای مهدی طارمی کریم باقری برای پاسخ ندادن او به تماس‌هایش و اینکه آیا بازهم با مهدی تماس گرفته است.

گفته است : بعد از آن اردو من دیگر با مهدی تماسی نگرفتم، اما در اردوی تیم ملی بودیم که کریم انصاری‌فرد و علیرضا جهانبخش به اتاق من آمدند و از آنجا من با مهدی طارمی تلفنی صحبت کردم.

باقری پیش‌از این تماس گفته بود که چند باری با طارمی تماس گرفته است تا درباره تویئتش علیه سرمربی تیم ملی صحبت کند اما طارمی پاسخ وی را نداده است.

البته طارمی بعداً در برنامه فوتبال برتر مدعی شده بود که ظاهراً تلفن کریم باقری را نمی‌شناخته که البته خود باقری در جای دیگری هم گفته بود به مهدی طارمی پیامک هم زده بوده.

در ادامه باقری درباره اینکه گویا مسئله حل‌شده است گفت: بالاخره این مسئله حل می‌شود، ولی فوتبالیست‌های ما باید مراعات یک‌چیزهایی را بکنند و بزرگی و کوچکی را حفظ کنند.

آن‌ها باید کمی یاد بگیرند حوصله به خرج بدهند تا این اتفاقات نیفتد. مهدی طارمی که امشب در ترکیب تیمش مقابل پورتومیننزه حاضر است بعد از چند بازی ناکامی در گلزنی امیدوار است شروع تازه ای داشته باشد و بعد از آن با درخشش خود پورتو را به دور بعد لیگ قهرمانان نیز ببرد.

این همان چیزی است که بعد از آن جدال بی ثمر وغیر ضروری در تیم ملی، همه از ستاره بوشهری پورتو انتظار دارند، اینکه او را بازهم در جمع ملی پوشان داشته باشیم و از تماشای هنر آن لذت برده باشیم.

این وقفه‌ای بود که نباید پیش می‌آمد اما حالا که اتفاق افتاده باید آن را به فال نیک بگیریم. شاید بعضی از چیزها را باید تجربه کنیم و غیرازاین راه دیگری وجود ندارد.

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *