برخی از بازیکنان یونایتد نمی‌خواهند بازی کنند!

 

برخی از بازیکنان یونایتد نمی‌خواهند بازی کنند!

گزارش خبر از ورزش کده : برخی از بازیکنان یونایتد نمی‌خواهند بازی کنند! گرام سونس، اسطوره لیورپول، تایید کرد که برخی بازیکنان منچستریونایتد نمی‌خواهند برای این تیم بازی کنند تا مورد انتقاد قرار نگیرند. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده“، گرام سونس ادعای وین رونی مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان منچستریونایتد پشت مصدومیت‌ها پنهان شده‌اند تا از انتقادات در این فصل جلوگیری کنند، حمایت کرد.

منچستریونایتد شب گذشته با گل لئاندرو تروسارد از آرسنال شکست خورد و در خطر از دست دادن سهمیه اروپایی فصل آینده قرار دارد. بازیکنانی مانند برونو فرناندز، مارکوس راشفورد و لیساندرو مارتینز در این بازی حضور نداشتند.

میسون مونت، لوک شاو و رافائل واران نیز از جمله بازیکنانی بودند که این بازی را از دست داده و اریک تن هاخ را مجبور کردند تا تغییرات عمده‌ای در ترکیب اصلی تیمش داشته باشد

با این حال وین رونی دلش برای بازیکنان یونایتد نمی‌سوزد و حتی برخی از آن‌ها را متهم کرد که از مصدومیت‌هایشان به‌عنوان بهانه‌ای برای جلوگیری از انتقادات علیه خودشان سواستفاده می‌کنند.

سونس به تاک اسپورت گفت: “بیان مودبانه این است که بگوییم منچستریونایتد در حال حاضر یک تیم متوسط است. نمایش آن‌ها در بازی مقابل کریستال پالاس فراتر از تکان دهنده بود. به عنوان یک گروه از بازیکنان، آن‌ها از دقیقه اول تا آخرین لحظه متوجه نشدند که برای منچستریونایتد بازی می‌کنند. نمایش خیلی بدی داشتند.

من نشنیدم که وین رونی این حرف را بزند، اما او می‌گفت که برخی از بازیکنان نمی‌خواهند برای تیم اصلی بازی کنند. می‌توانم تایید کنم، بدون اینکه هیچ نظری بدهم، من هم این را از کسی که منبع موثقی است، شنیده‌ام. بازیکنانی در منچستریونایتد وجود دارند که برای بازی در دسترس هستند اما در حال حاضر ترجیح می دهند بازی نکنند.”

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *