اتهامات علیه سیتی روی موفقیت‌های آنها سایه انداخته!

اتهامات علیه سیتی روی موفقیت‌های آنها سایه انداخته!

گزارش خبر از ورزش کده : اتهامات علیه سیتی روی موفقیت‌های آنها سایه انداخته! جیمی کرگر، اسطوره لیورپول، معتقد است منچستر سیتی هرگز از سایه ۱۱۵ تخلف خود خارج نخواهد شد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده، شاگردان پپ گواردیولا با پیروزی مقابل وستهم در روز یکشنبه چهارمین عنوان قهرمانی متوالی لیگ برتر را به‌دست خواهند آورد، رکوردی که هیچ تیم دیگری در تاریخ این رقابت‌ها موفق به انجام آن نشده است.

با این حال ستاره سابق لیورپول می‌گوید که تحقیقات در حال انجام پیرامون تخلفات مالی منچستر سیتی به این معنی است که آنها هرگز به اندازه ارزش کاری که انجام داده‌اند مورد تقدیر قرار نخواهند گرفت.

او گفت: «منچستر سیتی بهترین تیمی است که لیگ برتر این کشور به خود دیده است، او در صورت قهرمانی در این فصل بزرگ‌ترین مربی دوران مدرن خواهد شد.

البته لیست منتشرشده از جرایم آنها به قدری بزرگ است که می‌تواند موفقیت‌های باشگاه را به سایه ببرد. تک‌تک موفقیت‌های آنها با ۱۱۵ اتهامی که به آنها وارد شده به چالش کشیده می‌شود.

گواردیولا باید به خاطر نبوغش توسط رقبا و همچنین هواداران سیتی مورد تمجید قرار بگیرد. اما چه او و باشگاهش بخواهند و چه نخواهند، سیتی هرگز از این اتهامات در امان نخواهد ماند تا زمانی که به آنها رسیدگی شود.

به نظرم باید روند رسیدگی به این اتهامات طولانی‌تر می‌شد، چرا که اکنون حتی اگر سیتی بی‌گناه باشد و قهرمان لیگ برتر شود، بسیاری با توجه به اتهامات آنها، این قهرمانی را بی‌ارزش می‌دانند. گواردیولا لیاقت این را دارد که جام را در شرایط بهتر و سالم‌تری بالای سر ببرد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *