این آمار نشان می‌دهد طارمی اسطوره پورتو است

این آمار نشان می‌دهد طارمی اسطوره پورتو است

گزارش خبر از ورزش کده : گلزنی مهدی طارمی مقابل بوایشتا، پرده آخر دوران درخشان حضور او ‏در پورتو بود: 180 بازی برای اژدهایان، 90 گل زده و 42 پاس گل. ‏سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

این آمار نشان می‌دهد طارمی اسطوره پورتو است

از چند ماه گذشته مشخص شده بود که ‏انتقال مهدی طارمی به اینتر قطعی شده و ستاره بوشهری فوتبال ‏ایران از فصل آینده در شهر میلان و با پیراهن آبی و مشکی اینتر به ‏میدان می‌رود.

در نهایت مدیران اینتر هم خبرهای انتقال طارمی را تایید کردند. ‏طارمی وارد آخرین روزهای بازی در پورتو شد، باشگاهی که مهم‌ترین ‏نقش را در تبدیل مهدی به یک ستاره در فوتبال اروپا داشت. چهار ‏فصل درخشان طارمی دیشب با یک گل دراماتیک به پایان رسید. گلی ‏که بهترین حسن ختام برای حضور فوق‌العاده او در بندر پورتو بود. ‏

گریه‌های طولانی‌ و هق‌هق‌های طارمی نشان می‌داد جدایی از پورتو ‏برای او چقدر دشوار است. مهدی مسلما به یاد اولین روزهای ‏پیوستنش به باشگاه پرتغالی افتاد. سال 2020 بود که ستاره ایرانی ‏بعد از یک فصل حضور در ریو آووه به یکی از غول‌های فوتبال پرتغال ‏پیوست. ‏

مهدی در این چهار سال آماری خیره‌کننده ثبت کرده و عجیب نیست ‏که هواداران پورتو تا این حد به او علاقه دارند: 180 مسابقه با پیراهن ‏راه‌راه دراگائو، 90 گل زده و 42 پاس گل.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *