اس‌خوزستان ۱ - نساجی ۴: فراتر از شاهکار در اهواز

اس‌خوزستان ۱ – نساجی ۴: فراتر از شاهکار در اهواز

گزارش خبر از ورزش کده : نساجی با پیروزی مقتدرانه در خانه استقلال خوزستان از قعر جدول جدا شد.سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اس‌خوزستان ۱ - نساجی ۴: فراتر از شاهکار در اهواز

دیدار استقلال خوزستان و نساجی قائمشهر با پیروزی پرگل تیم مهمان به پایان رسید تا شاگردان ساکت الهامی در این دیدار مهم و سرنوشت ساز سه امتیاز را کسب کنند.

نیمه نخست این مسابقه به بهترین شکل برای بازیکنان نساجی پیش رفت و آنها خیلی زود توسط وحید محمد‌زاده به گل اول رسیدند و در ادامه با استارت انفجاری محمدرضا آزادی در دقیقه بیست مسابقه گل دوم را هم به ثمر رساندند تا تیم مهمان در شوک قرار بگیرد!

سومین گل‌ نساجی در حالی به ثمر رسید که عثمان اندونگ ستاره خط دفاعی استقلال خوزستان از زمین مسابقه اخراج شده بود و یک پنالتی را هم به تیم نساجی تقدیم کرده بود، محمدرضا آزادی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با گل کردن این ضربه دومین گل خودش و سومین گل نساجی را وارد دروازه استقلال خوزستان کرد.

عملکرد ضعیف بازیکنان استقلال در نیمه نخست باعث شد تا علاوه بر تعویض دروازه‌بان، پورموسوی خوشکفا را هم جانشین امیرمحمد محکم‌کار کند و وضعیت خط دفاعی را تا حدودی سر و سامان بدهد.

نیمه دوم به شکل دیگری پیش رفت و بازیکنان نساجی بیشتر سعی در کنترل جریان مسابقه و کم کردن سرعت مسابقه داشتند و با توجه به ده نفره بودن استقلال خوزستان آنها رو به بازی مستقیم و ارسال روی دروازه آوردند اما نتیجه چندانی نداشت.

جواو آقایی‌‌پور ستاره جوان استقلال خوزستان برای دقایقی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و بار هجومی این تیم را به دوش کشید و توانست یک گل زیبا هم به ثمر برساند و اتفاق را به دو گل برساند.

ادامه مسابقه با ضدحملات تیم نساجی همراه بود و محمد عباس‌زاده کاپیتان باتجربه نساجی توانست گل چهارم نساجی را به ثمر برساند و برد قاطعانه نساجی را در این مسابقه تضمین کند.

نساجی با سه امتیاز مهمی که کسب کرد هفته آینده با روحیه مناسب به مصاف استقلال خواهد رفت و استقلال خوزستان یک بازی سخت و سرنوشت ساز را در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس برگزار خواهد کرد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *