نمایش خیره‌کننده مهاجم نفت: فراتر از لیگ ایران!

نمایش خیره‌کننده مهاجم نفت: فراتر از لیگ ایران!

گزارش خبر از ورزش کده : نمایش خیره‌کننده مهاجم نفت: فراتر از لیگ ایران! تراوالی بوباکار در نیمه نخست بازی با آلومینیوم ستاره بود و یک پاس گل به نام خود ثبت کرد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده” تراوالی بوباکار مهاجم اهل گامبیا صنعت نفت آبادان در نیمه نخست بازی با آلومینیوم اراک عملکرد شگفت‌انگیزی داشت و با نفوذهای سریعی که از جناحین انجام داد بارها موقعیت های خطرناکی را روی دروازه آلومینیوم ایجاد کرد.

این بازیکن بلند قامت و تکنیکی از روش خاصی برای عبور از بازیکنان آلومینیوم استفاده کرد و هر زمان که اقدام به دریبل و خلق موقعیت کرد موفق بود و روز شگفت انگیزی را پشت سر گذاشت، پا عوض کردن های متوالی همراه با استارت ناگهانی و ارسال توپ با سرعت و ارتفاع کم به سمت دروازه آلومینیوم روش خاص این بازیکن بود.

او در ابتدای مسابقه یک فرصت فوق‌العاده گلزنی هم داشت که ضربه او با فاصله اندک به بیرون رفت اما در عملکرد او در ادامه مسابقه تاثیرگذار نبود و حتی انگیزه‌اش برای درخشش در این مسابقه را بیشتر کرد، تراوالی یک ضربه والی هم به سمت دروازه گوهری شلیک کرد که با فاصله کم به بیرون رفت.

بوباکار در صحنه ای از مسابقه علی یوسف را با پاس کوتاه با دروازه‌بان آلومینیوم تک به تک کرد و این موقعیت هم از دست رفت اما این پایان کار نبود و در دقایق پایانی نیمه نخست در نهایت ارسال‌های بوباکار ثمر بخش بود و ارسال کوتاه و تند تیز این بازیکن توسط حسین شنانی به گل تبدیل شد تا در نهایت گل برتری صنعت نفت به ثمر برسد.

تراوالی در نیمه نخست نمایشی را ارائه کرد که اگر همیشه مانند این مسابقه بود شرایط صنعت نفت در جدول مسابقات دگرگون بود و در قعر جدول حضور نداشت!

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *