دیوید تیلور و تصمیمی که همه را سورپرایز می‌کند

ورزش کده : دیوید تیلور برند4 مدال طلای جهان و المپیک در خبری که ساعتی پیش از سوی باشگاه کشتی اوکلاهوما کاوبوی منتشر شد به سمت سرمربی این تیم انتخاب شده است. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

دیوید تیلور و تصمیمی که همه را سورپرایز می‌کند

به گفته ورزش کده تیلور 34 ساله بلافاصله پس از شکست مقابل آرون بروکس در مسابقات انتخابی کشتی آمریکا برای المپیک پاریس در معرض این شغل تازه قرار گرفت و با پذیرش آن و تبدیل شدن به یک سرمربی تمام وقت در یکی از قطب‌های کشتی آمریکا است به گزارش ورزش کده احتمالاً تصمیم خود را برای خروج از دنیای قهرمانی کشتی گرفته باشد.

تیلور که بسیار کم و گزیده صحبت می‌کند پیش از رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی برای المپیک پاریس در یک گفتگوی 15 دقیقه‌ ای درباره آینده خود در کشتی صحبت کرده و موضوع مربیگری در این رشته ورزشی را رد نکرده بود اما در آن زمان اولویت تیلور حضور در رقابت‌های المپیک پاریس و یورش به دومین طلای المپیک بود رویایی که با شکست دیوید مقابل بروکس جوان تعبیر شدنی نخواهد بود.

البته هیچ خبر رسمی در این باره منتشر نشده اما یک پیج توییتری پایان دوران کشتی تیلور را اعلام کرده است با این حال مشخص نیست که آیا این ستاره کشتی آمریکا که رقابتش با حسن یزدانی بدل یکی از مهمترین نبردهای ورزش جهان در سال‌های گذشته شده بود برای همیشه کشتی را کنار خواهد گذاشت یا این شغل صرفاً فرصتی برای تنفس و ارتزاق و فعالیت او خواهد بود تا دوره بعدی رقابت‌های انتخابیه تیم کشتی آمریکا از راه برسد.

با قرارداد جدید، تیلور از ایالت پنسیلوانیا به اوکلاهوما نقل مکان خواهد کرد و شاید دوران تازه او آغاز شده باشد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *