خداحافظی بایرن با توخل با یک دسته گل!

خداحافظی بایرن با توخل با یک دسته گل!

گزارش خبر از ورزش کده : خداحافظی بایرن با توخل با یک دسته گل! پایان همکاری بایرن مونیخ با توماس توخل امروز در ضیافت ناهار ‌‏باشگاه به مناسبت پایان فصل به شکل غیررسمی اعلام شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بعد از شکست 4-0 دیشب بایرن مونیخ که ‌‏باعث شد باواریایی‌ها فصل را حتی به عنوان نایب‌قهرمان هم به ‌‏پایان نرسانند و در رتبه سوم قرار بگیرند همه منتظر بودند تا پایان ‌‏حضور توماس توخل در این باشگاه رسما اعلام شود.

هواداران آنقدر خشمگین بودند که خواهان اخراج شبانه توخل بودند. ‌‏او قبل از بازی آخر بایرن گفته بود که مذاکرات دوباره‌اش با بایرن به ‌‏پایان نرسیده و در پایان فصل حتما خواهد رفت.

بایرن مونیخ امروز به شکلی غیررسمی با توخل خداحافظی و پایان ‌‏همکاری با او را اعلام کرد. بایرن به مناسبت پایان فصل امروز ظهر در ‌‏رستوران مشهور شهر مونیخ، کفر، ضیافتی ترتیب داد که بازیکنان و ‌‏کادر فنی در آن حضور داشتند.

مکس ایبرل در این ضیافت سخنرانی‌ کرد و در صحبت‌هایش رسما با ‌‏توخل خداحافظی کرده و برای او آرزوی موفقیت کرد. مدیر ورزشی ‌‏بایرن سپس یک دسته گل و یک تخته شاسی از عکس‌های دوران ‌‏توخل در بایرن مونیخ به این مربی هدیه داد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *