پاسخ منفی پرسپولیسی ها به الاهلی

به گزارش ورزش کده ، باشگاه الاهلی قطر قصد داشت یک بازیکن ایرانی را به خدمت بگیرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پاسخ منفی پرسپولیسی ها به الاهلی

یکی از بازیکنانی که در ۵ قهرمانی متوالی پرسپولیس حضور داشت کمال کامیابی نیا بود. هافبک دفاعی سرخ ها که در لیگ پانزدهم توسط برانکو از نفت تهران به پرسپولیس آمد عملکرد بسیار خوبی از خودش نشان داد و یکی از مهره های کلیدی سرخ پوشان در سال های اخیر بود. کمال  چند بار  توسط کیروش به تیم ملی دعوت شد و حتی گلزنی هم کرد ولی مصدومیت کتف این بازیکن باعث شد نتواند جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کند.

قرارداد کامیابی نیا در پایان لیگ بیستم به اتمام رسید و این بازیکن برای ادامه فعالیت در جمع سرخپوشان نیاز به تمدید قرارداد داشت و بالاخره قراردادش را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد. کمال که بعد از مدت ها دوباره توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شده بود در اردوی تیم ملی در منامه مصدوم شد نتوانست در چند بازی اخر پرسپولیس در لیگ قبل به میدان برود؛ به همین دلیل کامیابی نیا بعد از پایان لیگ راهی دبی شد تا هم کارهای درمانی خود را در این شهر انجام دهد و هم استراحت کند. همین موضوع باعث شد تا هافبک دفاعی پرسپولیس بسیاری از جلسات تمرینی پیش فصل را از دست بدهد. این موضوع باعث شد تا کمال به لحاظ بدنی دچار افت شود و در بازی های ابتدای فصل نتواند برای پرسپولیس به میدان برود.

بعد از گذشت چند هفته کمال کم کم به ترکیب اصلی پرسپولیس برگشت و حتی در بازی فینال گونه مقابل سپاهان موفق شد تک گل ۳ امتیازی تیمش را به ثمر برساند. چند وقت قبل باشگاه الاهلی قطر که محمد حسین کنعانی زادگان مدافع فصل قبل پرسپولیس را در اختیار دارد، با ارائه پیشنهادی به کامیابی نیا، قصد داشت این بازیکن را به خدمت بگیرد. این باشگاه قطری که اوضاع زیاد خوبی در این فصل ندارد برای ۱/۵ فصل حاضر بود چیزی حدود ۸۰۰ هزار دلار به کمال بدهد ولی هافبک دفاعی باتجربه پرسپولیس این پیشنهاد را رد کرد.

با توجه به اینکه کمال به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده و این تیم شرایط حساسی در این فصل دارد، کامیابی نیا ترجیح داد فعلا به جدایی فکر نکند و به پیشنهاد الاهلی قطر پاسخ منفی بدهد. بعد از رد پیشنهاد الاهلی توسط کامیابی نیا، این باشگاه به سراغ دیگر هافبک دفاعی پرسپولیس یعنی محمد شریفی رفت. بازیکنی که پدیده این فصل سرخ پوشان بود و تا قبل از اینکه از ناحیه کتف مصدوم شود، بازیکن فیکس پرسپولیس بود و عملکرد خوبی هم به نمایش گذاشت.

الاهلی حاضر بود برای ۱/۵ فصل مبلغی در حدود ۸۵۰ هزار دلار به شریفی پرداخت کند ولی این بازیکن آینده دار هم به پیشنهاد این تیم قطری پاسخ منفی داد. گفتنی است دلیل اختلاف ۵۰ هزار دلاری پیشنهاد الاهلی برای کمال و شریفی، جوان تر بودن شریفی بود. به هرحال این دو بازیکن ترجیح دادند در این مقطع از پرسپولیس جدا نشوند و به حضورشان در این تیم ادامه دهند.

حتما ببینید

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *