اوسیک قهرمان بوکس سنگین وزن جهان شد

به گزارش ورزش کده، بوکسور اوکراینی با غلبه حریف نامدار انگلیسی به عنوان قهرمانی بوکس سنگین وزن جهان رسید. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اوسیک قهرمان بوکس سنگین وزن جهان شد

به نقل از تسنیم، اولکساندر اوسیک در یک مبارزه بوکس کلاسیک تایسون فیوری را شکست داد تا اولین قهرمان بلامنازع سنگین وزن جهان بعد از لنوکس لوئیس در سال 1999 شود.

در این مبارزه هیجان‌انگیز که در شهر ریاض برگزار شد، بوکسور اوکراینی پس از 12 راند مبارزه 407 مشت به تایسون فیوری زد که 170 ضربه به صورت و بدن بوکسور انگلیسی نشست. این آمار برای فیوری،‌ 496 مشت و 157 ضربه به بدن و صورت اوسیک بود.

اوسیک در حال حاضر عنوان قهرمانی سازمان‌های WBO، WBA، IBF، و WBC در اختیار دارد. پیش از این، جک دمپسی، جو لوئیس، فلوید پترسن، محمد علی، جو فریزر و مایک تایسون‌، کمربند قهرمانی 4 سازمان فوق را در اختیار داشتند.

کرستیانو رونالدو، نیمار، استیون جرارد، آنتونی جاشوا، لنوکس لوئیس و اواندر هالیفیلد، میهمانان ویژه این مبارزه بودند.

فیوری، درآمدی 100 میلیون پوندی از این مبارزه به دست آورد که طبق قوانین انگلیس، حدود 45 میلیون پوند به عنوان مالیات و 2 میلیون پوند را به عنوان بیمه ملی پرداخت کرد تا در نهایت 53 میلیون پوند دریافت کند.

مدیر مالی فیوری اعلام کرد که این بوکسور ثروتمند انگلیسی، یک میلیون پوند از جایزه خود را به موسسات خیریه اوکراینی اهدا خواهد کرد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *