مدرس مصری: با کمک تاج اینجا هستم

به گزارش ورزش کده، مدرس مصری فیفا درباره شرایط به کارگیری از VAR در فوتبال ایران صحبت کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مدرس مصری: با کمک تاج اینجا هستم

تانمر دوری مدرس مصری فیفا در مراسم افتتاحیه سمینار آموزشی داوران و کمک داوران ویدیویی فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: داوران باید قبل از پیاده سازی VAR لایسنس آموزشی داشته باشند. باید تمرین و مطالعه داشته باشند چون از الان کارشان سخت‌تر است.

او ادامه داد: الان درباره تحریم‌ها صحبت نکنید چون مهم این است که الان تکنولوژی اینجاست و همه چیز فراهم است. تنها مانده که دست به هم دست بدهیم تا این اتفاق هر چه سریع‌تر برای فوتبال ایران بیفتد.

مدرس مصری فیفا تاکید کرد: در مورد تصمیمات سابجکتیو و فکشوال صحبت خواهیم کرد. مورد اول تصمیمی است که داور باید آن را ببیند و تصمیم دوم یک اتفاق حقیقی است. ما از دو واژه مختلف به عنوان بازبینی و چک استفاده می‌کنیم که تصمیم تحلیلی با کمک داور ویدیویی صورت خواهد گرفت.

وی در مورد ارتباطش با فدراسیون فوتبال ایران و مهدی تاج نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: قطعا آقای تاج به عنوان نایب رئیس کمک کرده که الان این سیستم و من اینجا هستیم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *