واکنش سرمربی استقلال به حضور بانوان در استادیوم

به گزارش ورزش کده، ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال نسبت به حضور تماشاگران بانو در استادیوم آزادی واکنش نشان داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

واکنش سرمربی استقلال به حضور بانوان در استادیوم

پس از برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگر، حالا آبی‌ها می‌توانند از یار دوازدهم خود نیز بهره بگیرند. ضمن اینکه طلسم حضور تماشاگران بانو در بازی‌های استقلال شکسته شد و 500 نفر از آنها قادر خواهند بود برای دیدار فردا راهی ورزشگاه آزادی شده و بازی تیم محبوب خود را از نزدیک به نظاره بنشینند.

این موضوع باعث واکنش سرمربی استقلال شد. او اعلام کرد که هواداران باید 90 دقیقه آنها را تشویق کنند چرا که تیم او از پا نمی‌ایستد. نکته اصلی نشست خبری ساپینتو، اشاره او به حضور بانوان در بازی فردا بود.

سرمربی استقلال با اشاره به این موضوع گفت: موضوع خوشحال کننده دیگری وجود دارد. می‌خواهم درباره زنان ایرانی صحبت کنم. سرانجام بانوان ایرانی وارد استادیوم می‌شوند و این خبر خوبی است. یک ورزشگاه بدون حضور بانوان جو خیلی خوبی نیست.

او با تشویق تصمیم گیرندگان این موضوع اضافه کرد: نمی‌دانم چه کسی این تصمیم را گرفته ولی بهترین تصمیم را گرفته است. به بانوان استقلالی تبریک و خوش آمد می‌گویم. برای من باعث افتخار است که به‌عنوان مربی استقلال، اولین بازی با حضور بانوان را در استادیوم آزادی تجربه می‌کنم.

بازی تیم‌های استقلال و مس کرمان فردا از ساعت 19 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و بلیت‌های مربوط به جایگاه بانوان به فروش رفته است.

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *