تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال

تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال

گزارش خبر از ورزش کده : تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال. مجید نامجو مطلق می‌گوید که مصاحبه منتشره از قول او صحت نداشته و امیدوار است که استقلال قهرمان لیگ برتر شود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

استقلال و پرسپولیس به هفته‌های پایانی لیگ برتر نزدیک شده‌اند و سه دیدار تا تعیین قهرمان لیگ باقی مانده است. دو تیم سخت در تلاش هستند تا بتوانند در پایان، جام قهرمانی را بالای سر ببرند و در این میان نیز اظهارنظر یکی از پیشکسوتان آبی‌ها خبرساز شده بود.

نقل قولی از مجید نامجومطلق در رسانه‌ها منتشر شده بود مبنی بر اینکه وی اعلام کرده است هر دو تیم استقلال و پرسپولیس شایستگی کسب عنوان قهرمانی را دارند که این موضوع با برخی واکنش‌ها همراه بود و حالا این پیشکسوت استقلال و تیم ملی، اظهارنظر منتسب به خود را رد کرده است.

نامجومطلق در گفتگوی کوتاهی که با ورزش سه داشت، در این خصوص می‌گوید: شاید اگر در میانه‌های فصل در این خصوص از من سوالی می‌شد، همین نقل قولی که از بنده منتشر شده را به زبان می آوردم ولی اکنون که به هفته‌های پایانی لیگ رسیده‌ام، خواست و اراده قلبی من، قهرمانی استقلال است.

او ادامه می‌دهد: شاید نزدیک به پانزده روز است که از انجام هر گونه مصاحبه‌ای خودداری کرده‌ام چرا که معتقد بودم ممکن است اظهارنظر من و دیگر پیشکسوتان باعث ایجاد حواشی و یا مسائل دیگری برای استقلال شود و به نوعی تمرکز کادرفنی و بازیکنان از دست برود.

نامجومطلق می‌گوید: در نتیجه من طی روزهای گذشته چنین صحبت‌هایی را هرگز مطرح نکرده‌ام چرا که اعتقاد دارم با توجه به زحمات و تلاش فراوانی که جواد نکونام، کادرفنی و بازیکنان در این فصل کشیده‌اند و با وجود تمامی حواشی، مشکلات، کمبود بازیکن، مشکلات داوری و… توانسته‌اند صدر جدول را حفظ کنند، شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی هستند.

او در پایان اضافه کرد: در نتیجه لازم است یک بار دیگر تأکید کنم که هم خواست قلبی بنده و هم کیفیت فنی نکونام و بازیکنان نشان می‌دهد که بدون شک استقلال شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است و امیدوارم در هر سه دیدار باقی مانده برنده از زمین خارج شود تا با بالای سر بردن جام قهرمانی، دل هواداران میلیونی را خوشحال کند.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *