راز نفرت هاشمی‌نسب، عشق است

راز نفرت هاشمی‌نسب، عشق است

به گزارش ورزش کده : بهروز رهبری فر همبازی و صمیمی‌ترین دوست مهدی هاشمی نسب، صحبت‌های جنجالی را پیرامون جنجالی‌ترین انتقال تاریخ فوتبال ایران به زبان آورده است. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

راز نفرت هاشمی‌نسب، عشق است

بدون شک انتقال مهدی‌هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال، جنجالی‌ترین انتقال تاریخ فوتبال ایران است. یاغی، واژه‌ای است که تنها برازنده بازیکنی است که چهار بار در دربی پایتخت دروازه آبی‌ها را باز کرد و سپس راهی تیم رقیب شد و توانست در یک شهرآورد انتقامی، مقابل سرخ پوشان گلزنی کند.

با وجود گذشت سال‌های زیاد از این انتقال اما هنوز بحث و جنجال پیرامون حضور مهدی‌هاشمی نسب در استقلال وجود دارد. در تمامی این سال‌ها و هر گاه مربی کنونی آبی‌ها با تیم‌های مختلف مقابل پرسپولیس قرار گرفته، با شعارهای زشت و زننده‌ای از روی سکوها مواجه شده و البته‌هاشمی نسب نیز در تمامی این سال‌ها همواره برای سرخ‌ها کری خوانده و یا با حرکات مختلف، پاسخ تیفوسی‌های رقیب را داده است.

روز گذشته و در جریان دیدار دوستانه میان تیم ملی منتخب 98 و رسانه ورزش به مناسبت یادبود زنده یاد رضایی مجد و اسکویی که در ورزشگاه شهید کشوری برگزار شد، بهروز رهبری فر صمیمی‌ترین دوست‌ هاشمی نسب در دوران بازیگری، صحبت‌های جالب و مهمی را درخصوص این انتقال جنجالی انجام داد.

محرومیت دو جلسه‌ای‌ هاشمی نسب؟ من و مهدی به این محرومیت‌ها عادت داریم و برایمان طبیعی است. مخصوصا برای ما سه تا البته خدابیامرز علی انصاریان دیگر نیست و یکی از ما کم شد. ما همیشه از پایه‌های ثابت محرومیت‌ها و حضور در کمیته انضباطی بودیم. ایرادی ندارد، به‌هاشمی نسب تبریک می‌گویم، ۲ جلسه برای او کم است انشالله بیشترش کنند.

جذابیت فوتبال به این است که تا روز آخر، تماشاگر را به ورزشگاه بکشاند. ولی در مورد بیانیه نویسی، اعتراضات و شکایات باید بگویم. یک بنده خدایی را می‌شناسم که دم دادگاه، عریضه نویس بود. به او گفتم یک روز کنار باشگاه پرسپولیس و یک روز کنار باشگاه استقلال بنشیند و آنجا نانش در روغن است. این بیانیه‌نویسی‌ها از هر دو تیم زیاد قشنگ و جذاب نیست. یعنی چی تا تکان می‌خورند از هم شکایت می‌کنند؟ این خیلی جذاب نیست.

بازیکن درجه فشارش بالاست یا مربی حریف در شرایط سخت است می‌آید و مصاحبه‌ای می‌کند بعد از او شکایت می‌کنند. جذابیت فوتبال به این است که برای هم کری بخوانند. البته بی‌احترامی نشود و جذابیت فوتبال به این کری خواندن است و اینکه تا روز آخر معلوم نیست چه تیمی قهرمان می‌شود. می‌برند، می‌گویند داور بود. یا حرف از پیراهن مشکی و صورتی می‌زنند.

رنگ پیراهن در بازی فولاد و استقلال؟ این موضوع جالب است. همه تیم‌ها چه استقلال، چه پرسپولیس و چه سپاهان زحمت می‌کشند و هزینه می‌کنند. من خودم چون فوتبالیست بودم درک می‌کنم، در طول سال این همه زحمت می‌کشند در اردو و دور از خانواده بدنسازی می‌کنند، بعد می‌آیند بازی را با الفاظی مانند لباس مشکی و داور زیر سوال می‌برند.

مگر ما همه در زندگیمان اشتباه نمی‌کنیم؟ پس داور و کمک داور هم اشتباه می‌کنند. حتی در سطح فوتبال دنیا هم اشتباه می‌کنند. در فوتبال اروپا اشتباه بزرگ داوری می‌شود و راحت از موضوع می‌گذرند اما در کشورمان متاسفانه با یک اشتباه، پدر بنده خدا را درمی‌آورند.

به نظر من جذابیت فوتبال را این مدیران و آدم‌های کوچکی که در فوتبال هستند از بین بردند. آقا فوتبال جذاب است و بگذارید پرسپولیس و استقلال تا لحظه آخر رقیب یکدیگر باشند و اینقدر شکایت نکنید.

خشم‌هاشمی‌نسب از پرسپولیسی‌ها؟ هنوز هم که هنوز است، من یک روز درمیان با‌ هاشمی‌نسب در تماس هستم و با او صحبت می کنم. شما وقتی عاشق چیزی باشید و به ناحق از شما بگیرند، تا آخر عمرتان مثل یک کینه گلوی شما را می‌گیرد. مهدی‌ هاشمی‌نسب همه هواداران پرسپولیس و این تیم را دوست دارد. او دارد برای استقلال زحمت می‌کشد ولی من‌ هاشمی‌نسب را می‌شناسم. عشق مهدی‌ هاشمی نسب را از او گرفتند، پرسپولیس را از او گرفتند!

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *