خنجری که یک برزیلی به بارسلونا زد

خنجری که یک برزیلی به بارسلونا زد

به گزارش ورزش کده : شاید هیچکس در سال‌های اخیر به اندازه یک مدیر برنامه برزیلی به بارسلونا و خزانه باشگاه ضربه نزده باشد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

خنجری که یک برزیلی به بارسلونا زد

آینده ویتور روکه روی هواست و تداوم حضور او در بارسلونا برای فصل آینده به هیچ وجه تضمین شده نیست. این مهاجم در ژانویه از برزیل وارد شد و پس از سازگاری سخت با فوتبال اروپا و فلسفه بازی بارسا در سن 18 سالگی، مدیریت ورزشی بلوگرانا به فکر ارائه راهی برای قرض دادن او در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

روکه در ازای 30 میلیون یورو ثابت به اضافه 31 میلیون یورو بندهای متغیر وارد پایتخت کاتالونیا شد. یک انتقال گران و مهم، با در نظر گرفتن شرایط مالی ظریفی که بارسا دارد. روکه ولی جواب نداده و ژاوی روی او حساب نمی‌کند.

جوزپ ماریا مینگی‌یا، مسئول انتقالات سابق بارسا، در مورد کوری می‌گوید: «مورد آندره کوری مثل “پرونده نگریرا” است. او 20 سال است به جای بمب در بارسا ترقه می‌ترکاند.»

یکی از اتهاماتی که به کوری وارد می‌شود ناکامی‌اش در انتقال وینیسیوس برای بارسا بود. گفته می‌شود به او کمیسیون خوبی از انتقال وینی به رئال پرداخت شد. به عبارتی او از پشت به بارسا خنجر زد.

ایجنتی که اخیرا بارسا را تهدید کرده، سال‌ها در این باشگاه مشغول فعالیت بود و در نهایت توسط بارتومئو برکنار شد. مقایسه فعالیت او و جونی کالافات برزیلی در رئال، به خوبی نشان می‌دهد چرا رئال فرسنگ‌ها از بارسا فاصله گرفته است.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *