هاشمی نسب اینجا قایم شده بود

هاشمی نسب اینجا قایم شده بود

گزارش خبر از ورزش کده : مهدی هاشمی‌نسب بازی استقلال و فولاد را در جایگاه تیفوسی‌های استقلال تماشا کرد!سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

هاشمی نسب اینجا قایم شده بود

مهدی هاشمی‌ نسب مربی استقلال که با محرومیت از سوی کمیته انضباطی رو به رو شده بود در ورزشگاه آزادی حاضر شد و بازی را از جایگاه تیفوسی‌های استقلال دنبال کرد

هاشمی‌ نسب در جایگاه هشت ورزشگاه آزادی که هواداران تیفوسی‌ استقلال در آن حضور دارند حضور داشت و با پوشش خاصی مسابقه را دنبال کرد، او با کلاه و ماسک چهره خود را استتار کرده بود و بازی را تماشا می‌کرد.

هواداران حاضر در این جایگاه در مسابقات استقلال تشویق مخصوصی برای مهدی هاشمی‌نسب دارند و معمولا در زمان گرم کردن بازیکنان استقلال دقایقی را با شعارهایشان از مهدی هاشمی‌ نسب حمایت می‌کنند و این رفتار یک طرفه نیست و او هم نسبت به این شعارها واکنش نشان می‌دهد

جایگاه تیفوسی‌های استقلال سرشار از شور و هیجان شوند و این ارتباط دوطرفه یک اتفاق هیجان انگیز برای حاضران در ورزشگاه به حساب می‌آید تا هوادارانی که قصد ندارند حتی یک لحظه هم روی صندلی‌های سرد ورزشگاه بنشینند این جایگاه را برای حضور در استادیوم انتخاب کنند.

هاشمی نسب بعد از پایان بازی سریعا خودش را به زمین رساند تا در جشن و شادی استقلالی‌ ها شرکت کند و طبق روال همیشگی هفته‌های گذشته گلزن استقلال به سمت او رفت تا خوشحالی‌اش را با هاشمی نسب تقسیم کند، بعد از مهرداد محمدی، مرادمند و حتی گوستاوو بلانکو این‌بار نوبت ایمان سلیمی بود تا در کنار مرد پر جنب‌وجوش نیمکت استقلال حضور پیدا کند و خوشحالی‌ در چشمان آنها برق بزند!

مهدی هاشمی‌ نسب در بازی با نساجی قائمشهر هم غایب خواهد بود اما در بازی با گل‌گهر سیرجان به نیمکت این تیم باز خواهد گشت و می‌تواند بار دیگر در کنار خط هیجان و آدرنالین بازیکنان استقلال را به حداکثر برساند!

او علاوه بر مسئولیت فنی که در تیم استقلال دارد مثل یک لیدر روی سکوها، مانند یک تراپیست برای بازیکنان و یک یار استوار برای نکونام در استقلال حضور دارد تا نقش ویژه‌ای در استقلال 03-1402 داشته باشد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *