استقلال 1 – 0 فولاد: هیچ‌کس حریف تیم نکو نمی‌شود!

گزارش خبر از ورزش کده :استقلال توانست از تک گل ایمان سلیمی به خوبی دفاع کرده و با پیروزی برابر فولاد، مجددا صدر جدول را از پرسپولیس پس بگیرد.سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

استقلال 1 - 0 فولاد: هیچ‌کس حریف تیم نکو نمی‌شود!

در دیداری فوق العاده حساس و نفس گیر، استقلال موفق شد با تک گل ایمان سلیمی از سد فولاد گذشته و به صدر جدول رده بندی رسید تا پرسپولیسی‌ها نیز به رده دوم بازگردند.

این بازی با مالکیت یک طرفه استقلال آغاز شد و شاگردان نکونام مالک میدان بودند. اولین موقعیت مهم بازی را زبیر خلق کرد. پس از توپ گیری این بازیکن از روی پای محمد علی نژاد، او با یک شوت سر ضرب دیدنی، دروازه حریف را تهدید کرد که ضربه او از بالای دروازه به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد، یک موقعیت دیگر نصیب محمدی شد. او با حرکت در عرض ضربه‌اش را روانه دروازه کرد که شهاب گردان این توپ را برگرداند. سپس توپ به جلالی رسید ولی ضربه این بازیکن بی دقت بود و راهی اوت شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم، فولاد نخستین موقعیت خود را خلق کرد که جدی‌ترین فرصت بازی بود. ارسال وحید حیدریه به تیر دوم نصیب ابراهیم حصار شد که ضربه او به محل تلاقی تیرهای افقی و عمودی برخورد کرد و به بیرون رفت.

آبی‌ها موقعیت مشابهی را به مانند گلی که به ثمر رسانده بودند، از دست دادند. ارسال جلالی با ضربه سر سیلوا همراه شد که شهاب گردان با یک دست، توپ را راهی کرنر کرد. پس از این بود که فولاد برای به ثمر رساندن گل تساوی، فشار خود را افزایش داد و مالک توپ و میدان بود.

در وقت‌های اضافه، دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. ابتدا روی اشتباه مدافعان آبی پوش، توپ به شیمبا رسید ولی این بازیکن قدر فرصت به دست آمده را ندانست و ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در آخرین ثانیه‌های بازی و روی یک ضدحمله، بلانکو صاحب فرصت شد که ضربه او در موقعیت تک به تک را گردان راهی کرنر کرد و در نهایت نیز بازی با همان یک گل به سود استقلال به پایان رسید تا آبی پوشان صدر جدول را از پرسپولیس پس بگیرند.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *