ترکیب تیم ملی عراق در مصاف با ایران

به گزارش ورزش کده ، پس از جدایی دیک ادووکات از سرمربیگری تیم ملی عراق، هدایت این تیم به زلیکو پتروویچ سپرده شد و حالا این مربی قصد دارد تا از تمام ظرفیت ها برای زنده نگه داشتن صعود عراق به دیدار پلی آف جام جهانی 2022 قطر استفاده کند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

طبق اعلام وب سایت شفق نیوز، یک منبع موثق در کادرفنی تیم ملی عراق اعلام کرده است که سرمربی مونته نگرویی این کشور قصد دارد برای دیدار با ایران، 8 بازیکن لژیونر عراقی را به اردوی تیم ملی فراخوانده و از آنها در تقابل با شاگردان اسکوچیچ در تهران بهره بگیرد.

ترکیب تیم ملی عراق در مصاف با ایران

در صدر این لیست، زیدان اقبال ستاره جوان و 19 ساله منچستر یونایتد قرار دارد. بازیکنی که دارای ملیتی پاکستانی – عراقی است و در انگلیس زندگی می کند. او که برای شیاطین سرخ توپ می زند، تصمیم گرفته است تا در رده های بزرگسالان نیز برای تیم ملی عراق به میدان برود و از همین رو، نام این بازیکن در فهرست بعدی پتروویچ قرار دارد.

علاوه بر زیدان اقبال، اسامی دیگری مانند محمد جائز از تیم هاماربی سوئد، علی الحمدی از وای کام واندرز انگلیس و هم تیمی رایان تفضلی، امیر العماری از هالمستاد سوئد، ربین سولاقا از بوریرام تایلند و سومر الماجد از لاندسکرونا سوئد نفراتی هستند که قرار است به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

علاوه بر این 6 بازیکن، دو نفر دیگر مدنظر پتروویچ قرار دارند و ممکن است در فهرست بعدی عراق حضور داشته باشند. جاستین میرام بازیکن تیم سالک لیک آمریکا که پس از مجادلات لفظی با دیک ادووکات از تیم ملی خداحافظی کرده، فردی است که قرار است دوباره به تیم ملی عراق دعوت شود. احمد یاسین مهاجم اوربرو سوئد که فصل قبل برای تیم دنیزلی اسپور ترکیه توپ می زد، پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت پارگی رباط صلیبی، مدنظر کادرفنی عراق قرار گرفته است.

با حضور این 8 بازیکن، عراقی ها در کنار سایر لژیونرهایی نظیر بشار رسن، امجد عطوان، ایمن حسین و… به مصاف ایران می رود. لازم به ذکر است که کادرفنی این تیم در چند اردوی اخیر عراق روی نام همام طارق خط قرمز کشید ضمن اینکه علی عدنان و مهند علی نیز به دلیل مصدومیت پارگی رباط صلیبی نمی توانند در دیدار با ایران تیمشان را همراهی کنند.

حتما ببینید

باشگاه تراکتور سازی تبریز

باشگاه تراکتورسازی تبریز، یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران، در سال ۱۳۴۹ تأسیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *