شماره 9 استقلال / علی کریمی

به گزارش ورزش کده ، در تمام لحظاتی که اکثر علاقه‌مندان به فوتبال در ایران، تمام هوش و حواسشان معطوف به ضربات حساس پنالتی دیدار پرسپولیس و النصر عربستان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود، جوان خوش‌سیما و خوش‌لهجه اصفهانی وارد ساختمان آبی‌رنگ باشگاه استقلال شد، تا در سکوت خبری بتواند جایگزین مناسبی برای علی کریمی یکی از مؤثرترین بازیکنان استقلال طی چند سال اخیر باشد، هرچند خودش از ابتدا هرگز موافق چنین قیاسی نبود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

هافبک اصفهانی پس از پشت سر گذاشتن یک‌فصل پرماجرا حالا یکی از مهره‌های قابل‌ اتکای استقلال در فصل جاری است.

شماره 9 استقلال / علی کریمی

او بدون اینکه واهمه‌ای از پوشیدن شماره 9 استقلال به دلش راه بدهد، شجاعانه این شماره را برگزید، هرچند که ارتباطی با پستی که در آن قرار بود به کار گرفته شود نداشت.

لیگ بیستم آغاز شد اما خبری از مهدی مهدی پور حتی در لیست 18 نفرِ محمود فکری نبود، چراکه همراه با دو رفیق قدیمی‌اش یعنی محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی مبتلابه ویروس کرونا شده بود. از همین رو برای اولین حضورش در ترکیب ثابت استقلال مجبور شد 4 هفته را تحمل کند تا در هفته پنجم لیگ بیستم طی یک تساوی پرانتقاد خانگی مقابل نفت آبادان اولین نود دقیقه‌اش را با لباس آبی تجربه کند.

حتما ببینید

باشگاه تراکتور سازی تبریز

باشگاه تراکتورسازی تبریز، یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران، در سال ۱۳۴۹ تأسیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *