ژاوی : تنها چیزی که کم داشتیم، ضربات تمام کننده دقیق بود

به گزارش ورزش کده ، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اعتقاد دارد نتیجه ناعادلانه‌ای برای مصاف خانگی شاگردانش برابر ناپولی در لیگ اروپا رقم خورده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ژاوی : تنها چیزی که کم داشتیم، ضربات تمام کننده دقیق بود

ژاوی هرناندس درباره تساوی یک – یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش در نوکمپ برابر ناپولی در دور رفت از پلی‌آف صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا تأکید کرد کرد که با توجه به سلطه تیم میزبان بر بازی حق آنها بود که پیروز شوند.

ژاوی در نشست خبری پس از بازی گفت: تنها چیزی که ما کم داشتیم، ضربات تمام کننده دقیق بود. توپ را به خوبی در سرتاسر زمین بازی می‌چرخاندیم و 20 موقعیت گلزنی هم داشتیم که 7 تای آنها فرصت‌های مسلم گلزنی بودند. با توجه به شیوه‌ای که بازی کردیم، حق‌مان بود بازی را ببریم آن هم با بیش از دو گل اختلاف. اینجا لیگ اروپاست، نه یک تورنمنت دوستانه. پس نتیجه‌ای که گرفتیم ناکافی است اما من از عملکردمان راضی‌ام. حیف شد که نتوانستیم از برتری‌مان برای رسیدن به گل‌های بیشتر استفاده کنیم. بازیکنان ما بازی روانی را به نمایش گذاشتند. تا پایان حمله و به هر شیوه‌ای که می‌شد برای رسیدن به گل تلاش کردیم.

ژاوی در ادامه درباره پنالتی بحث‌برانگیزی که به سود بارسلونا اعلام شد – سانتر آداما ترائوره که داور تشخیص داد به نوک انگشتان مدافع ناپولی خورده است – اظهار داشت: من قوانین جدید را دوست ندارم. به نظرم تمام برخوردهای توپ با دست باید خطا اعلام شود. در بسکتبال شما نمی‌توانید از پاهای خود استفاده کنید، پس در فوتبال هم نباید بتوانید از دست‌های‌تان استفاده کنید. در مورد گل ناپولی هم، قانونی که در مورد مداخله بازیکنان واقع در موقعیت آفساید وجود دارد واقعاً بیخود است اما مجبوریم آن را قبول کنیم چون قانون است. چیزی که من دوست دارم به قوانین فوتبال اضافه شود، یک نوعی شیوه زمانبندی برای جلوگیری از تمارض منجر به وقت‌کشی است.

فران تورس مهاجم اسپانیایی جدید بارسایی‌ها پنالتی آنها را به گل تبدیل کرد اما او چندین موقعیت این تیم را به هدر داد. ژاوی درباره عملکرد تورس عنوان کرد: من از شیوه بازی او برای بارسلونا بسیار راضی‌ام و امیدوارم که او برای مدتی طولانی اینجا بماند. ما باید به او اعتماد کنیم و مطمئنم که گل‌های فراوانی خواهد زد. پوشیدن پیراهن بارسلونا، مسئولیت سنگینی روی شانه‌های بازیکنان می‌گذارد، سنگین‌تر از پوشیدن پیراهن سایر تیم‌ها اما او می‌داند که از اعتماد کامل ما برخوردار است.

یوفا تصمیم گرفته که از امسال قانون گل زده در خانه حریف را لغو کند. بنابراین تساوی خانگی یک – یک برای بارسلونا در نوکمپ نتیجه چندان بدی محسوب نمی‌شود. سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها در این باره هم گفت: حیف شد که ما حداقل با یک گل برتری به ناپل نمی‌رویم اما احساسی که نسبت به بازی‌مان دارم بسیار مثبت است. اگر به همین روند به کارمان ادامه دهیم، بازی‌های زیادی را خواهیم برد.

بازی برگشت ناپولی و بارسلونا پنجشنبه هفته پیش رو در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا برگزار خواهد شد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *