سرمربی ناپولی : بارسلونا حقش یک تساوی بود

به گزارش ورزش کده ، سرمربی تیم فوتبال ناپولی از عملکرد داور مصاف شاگردانش با بارسلونا در نوکمپ راضی نیست هرچند تیم میزبان را سزاوار کسب تساوی دانست. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سرمربی ناپولی : بارسلونا حقش یک تساوی بود

لوچانو اسپالتی سرمربی تیم فوتبال ناپولی پس از تساوی یک – یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل بارسلونا در نوکمپ در دور رفت از پلی‌آف صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا درباره نتیجه بازی و جنجالی‌ترین صحنه مسابقه – اعلام یک پنالتی سختگیرانه به سود بارسلونا – با خبرنگاران صحبت کرد.

اگرچه بارسلونا در نیمه دوم از نظر تملک توپ آمار بهتری داشت اما این تیم به ندرت دروازه ناپولی را تهدید کرد. پنالتی اعلام شده به سود بارسا هم در شرایط رخ داد که توپ ارسالی از سوی آداما ترائوره مهاجم اسپانیایی کاتالان‌ها با نوک انگشتان ژوان ژسوس بازیکن ناپولی برخورد کرد.

اسپالتی درباره اتفاقات این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما سعی کردیم در نیمه دوم فشار بیشتری بر حریف بیاوریم اما در نهایت خیلی عقب کشیدیم و وقتی که مقابل بارسلونا چنین کاری انجام دهید به دردسر می‌افتید. نباید عقب می‌کشیدیم اگرچه در کیفیت بازی حریف هیچ شکی نیست. در طول یک بازی مقاطعی هست که به نظر می‌رسد نمی‌توانیم از بالا پرس کنیم، توپ را به عقب برمی‌گردانیم و به این ترتیب به حریف اجازه می‌دهیم ما را تحت فشار قرار دهد. در بازی ما مشکلاتی وجود دارد که باید در آینده برطرف شود.

اسپالتی افزود: من فکر می‌کنم که در نیمه اول ما ثابت کردیم می‌توانیم همسطح بارسلونا بازی کنیم. آنها در ابتدای نیمه دوم، کنترل بازی را در دست گرفتند اما چنین مسائلی قابل حل است. من معتقدم که در نیمه دوم هم می‌توانستیم همانگونه بازی کنیم که در نیمه اول بازی کردیم.

سرمربی ناپولی سپس به تصمیم جنجالی داور و VAR برای اعلام پنالتی به سود بارسلونا اشاره داشت و تأکید کرد: با همه احترامی که قائلم من می‌گویم که بارسلونا حقش یک تساوی بود اما آن پنالتی که به سود این تیم اعلام شد، پنالتی نبود. برخورد توپ با دست ژسوس، باعث تغییر مسیر آن نشد. توپ حتی با نوک همه انگشتان او هم برخورد نداشت بلکه فقط به نوک انگشت کوچک او خورد آن هم در حالی که دستش انصافاً حالتی عادی داشت. با این قوانین، مدافعان یا مدام باید دستان‌شان را پشت سرشان بگیرند که اینطوری حرکات‌شان محدود می‌شود یا دیگر نمی‌دانم که آنها باید چه کار کنند. همانطور که گفتم، بارسلونا حقش زدن گل مساوی بود اما نه با آن پنالتی چون پنالتی نبود.

ناپولی پنجشنبه هفته پیش رو در دور برگشت پلی‌‌آف صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا میزبان بارسلونا خواهد بود.

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *