مصدومیت هالند خریداران را ترساند

به گزارش ورزش کده ، ارلینگ هالند، ستاره نروژی و گلزن دورتموند دوباره دچار مصدومیت شده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مصدومیت هالند خریداران را ترساند

به گزارش “ورزش کده”، عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در دو سال اخیر باعث شده تیم های بزرگ اروپایی خواهان جذب این ماشین گلزنی در فصل تابستان 2022 باشند. به نظر می رسد بر اساس اخبار، بند آزادسازی 75 میلیون یورویی ارلینگ هالند در ماه های پیش رو فعال می شود و بی تردید این رقم برای مهاجمی با این آمار و ارقام اصلا زیاد محسوب نمی شود. اما ارلینگ هالند در فصل جاری بازی های زیادی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده و تکرار این روند در سال های اخیر باعث افزایش نگرانی در مورد وضعیت فیزیکی ستاره نروژی شده است.

از اکتبر سال 2019 تا به امروز، ارلینگ هالند در مجموع 11 بار مصدوم شده و 25 مسابقه را از دست داده است. آسیب دیدگی های این بازیکن متنوع بوده و مانند همین مصدومیت جدید شامل مشکلات عضلانی و یا در گذشته مصدومیت شدید زانو بوده است. به همین علت تیم های خواهان ارلینگ هالند در مورد حرید این بازیکن کمی دچار تردید شده و می ترسند این روند در سال های پیش رو نیز ادامه داشته باشد.

نباید فراموش کرد به عنوان مثال در همین مدت بازیکنی مانند کریم بنزما با 24 سال سن تنها در هفت مسابقه به دلیل آسیب دیدگی غایب بوده و ادامه این شرایط ممکن است در سال های آتی ارلینگ هالند را دچار مشکلات بزرگ تری نیز بکند. تردیدی وجود ندارد که این بازیکن در تابستان پیش رو یکی از نام های مهم بازار نقل و انتقالات است، اما تیم های خریدار باید آسیب دیدگی های پیاپی ارلینگ هالند را نیز مدنظر داشته باشند.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *