انصاری فرد به دنبال حضور ثابت در مقابل امارات

به گزارش ورزش کده ، کاپیتان دوم تیم ملی به دنبال جلب نظر سرمربی برای حضور ثابت مقابل امارات است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

انصاری فرد به دنبال حضور ثابت در مقابل امارات

به گزارش “ورزش کده”، کریم انصاری‌فرد با وجود اینکه زمانی به‌عنوان مهاجم ثابت تیم ملی از او یاد می‌شد و فرصت رسیدن به ترکیب تیم ملی را به‌دست می‌آورد، اما بیش از دو سال و سه ماه است که حضور در جمع نفرات اصلی را تجربه نکرده و با توجه به کیفیتی که رقبای او نشان می‌دهند، کار سختی برای تبدیل شدن به یار اصلی را دارد.

شماره ۱۰ تیم ملی ایران آخرین بار در هفته چهارم دور اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل بحرین در ترکیب بود و ۷۱ دقیقه در زمین حضور داشت ولی پس از آن طی ۱۳ مسابقه ملی از ابتدا به میدان نرفته و در ۹ دیدار به‌عنوان یار جانشین به‌کار گرفته شده و چهار بار هم به‌طور کامل نیمکت‌نشین بوده است.

انصاری‌فرد که در پنج مسابقه آخر باشگاهی‌اش به ترکیب آ. ا. ک آتن اضافه شده و یک گل هم به ثمر رسانده، در دیدار اخیر تیم ملی ایران مقابل عراق در دقیقه ۲+۹۰ به زمین آمد و فقط ۶۰ ثانیه در بازی بود ولی حالا در تلاش برای قرار گرفتن در جمع نفرات اصلی است.

کاپیتان دوم تیم ملی ایران که سومین صعودش به جام جهانی را در دیدار مقابل عراق تجربه کرد و به یک رکورد ویژه رسید، در دیدار رفت برابر امارات ثانیه‌هایی مانده به پایان مسابقه وارد زمین شد، اما امیدوار است سه‌شنبه شب هفته جاری فرصت بیشتری در جدال برگشت با امارات پیدا کند و تعداد دوری‌اش از ترکیب به ۱۴ بازی نرسد.

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *