نکونام و گل محمدی در پی گرفتن جام

به گزارش ورزش کده ، یحیی گل محمدی و تیمش که در لیگ برتر با تک گل مهدی عبدی از سد فولاد عبور کرده بودند، در اندیشه تکرار آن پیروزی در سوپرجام فوتبال ایران هستند تا یک جام دیگر را هم به کلکسیون افتخارات خود اضافه کنند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

نکونام و گل محمدی در پی گرفتن جام
در آن سو جواد نکونام هم می‌خواهد جام را از چنگ پرسپولیس درآ ورد. همان طور که پارسال در فینال جام حذفی یک جام را از استقلال گرفت. یحیی و جواد می‌توانند با یک بازی فاتح یک جام شوند و محبوبیت خود را در نزد هواداران تیمشان بالا ببرند.

نکته مهم‌تر اینکه اگر پرسپولیس این جام را بگیرد، قهرمانی‌های قبلی خود در سوپرجام را تکرار کرده و با روحیه به مراتب بالاتری مسابقات لیگ برتر را دنبال می‌کند. فولادی‌ها هم می‌توانند در صورت پیروزی بگویند بعد از فتح جام حذفی سوپرجام را بالای سر بردیم و مثل استقلال، پرسپولیس را هم شکست دادیم پس شایسته حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

آنچه مسلم است در این بازی نبرد ستاره‌ها درست مثل جدال اندیشه‌های مربیان تعیین کننده خواهد بود. گل‌محمدی امیدوار است در این بازی هم مهدی عبدی در نقش گلزن ظاهر شده و دروازه فولاد را باز کند. شاگردان نکونام در تعطیلات نیم فصل قصد جذب رشید مظاهری را داشتند که در نهایت قید او را زدند و پرسپولیس هم تا امروز فقط احمد گوهری را گرفته در صورتی که فولاد توانسته با جذب چند بازیکن از جمله علیرضا کوشکی، آقاسی، رضاوند، خلعتبری تیمش را تقویت کند.

ختم کلام اینکه جنگ جام بین جواد و یحیی در سیرجان دیدنی است. جنگی که شاید مثل فینال‌جام‌حذفی به وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی هم کشیده شود.

 

حتما ببینید

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *