کلانتری : کار هر دو تیم سخت است

به گزارش ورزش کده ، سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هم کار راحتی مقابل ما ندارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

کلانتری : کار هر دو تیم سخت است

علی اصغر کلانتری درباره دیدار با پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: درست است در 4-3 بازی گذشته نتایجی که دوست داشتیم کسب نکرده‌ و از این موضوع خیلی ناراحت هستیم اما سعی بر این داریم با برطرف کردن مشکلاتی مثل مصدومیت بازیکنان و تقویت تیم برای نیم فصل دوم جایگاه خوبی کسب کنیم تا خودمان، باشگاه و آنهایی که فجر را دوست دارند راضی باشیم.

وی ادامه داد: یکی از دیدارهای ما بازی با پرسپولیس است که فردا انجام می‌شود. کار هر دو تیم سخت است. این گونه نیست که پرسپولیس بتواند فجر سپاسی را در ورزشگاه آزادی شکست بدهد، زیرا تیم ما در ادوار گذشته توانسته این تیم را در همین ورزشگاه شکست بدهد.

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز اضافه کرد: انگیزه و فعل خواستنی که بین بازیکنان، کادر فنی، باشگاه و هوادارانمان وجود دارد باعث می‌شود بازی خوبی با پرسپولیس داشته باشیم. امیدوارم دیدار جوانمردانه‌ و تماشاگرپسندی از طرف دو تیم برگزار شود و امتیاز خیلی خوبی برای فجر سپاسی به دست بیاوریم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *