ابراز رضایت سرمربی یوونتوس از بازی در برابر آتالانتا

به گزارش ورزش کده ، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از یک امتیازی که مردانش در آخرین ثانیه‌های بازی خارج از خانه برابر آتلانتا کسب کردند راضی است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ابراز رضایت سرمربی یوونتوس از بازی در برابر آتالانتا

 381 دقیقه کلین شیت تیم فوتبال یوونتوس به دست آتالانتا پایان یافت اما با این وجود ماسیمیلیانو آلگری سرمربی بانوی پیر ناراحت نبود چرا که تیمش از شکست در خانه رقیب مستقیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گریخت. این اتفاق در شبی رخ داد که آتالانتا با گل تماشایی روسلان مالینوفسکی در دقیقه 74 پیش افتاد و تا وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم 3 امتیاز را از آن خود کرده بود اما یوونتوس با گلزنی دانیلو اجازه نداد همه امتیازات به میزبان تعلق پیدا کند. با این نتیجه یوونتوس بالاتر از آتالانتایی که یک بازی کمتر انجام داده، در جایگاه چهارم جدول ماند.

آلگری در پایان بازی به شبکه DAZN گفت: با وجود عملکرد خوبی که داشتیم اگر بازی را می‌باختیم واقعاً حسرت می‌خوردم. ما در زدن ضربات پایانی‌مان مرتکب اشتباهاتی شدیم. سه دقیقه پایانی نیمه اول عملکرد تیم ما واقعآً وحشتناک بود. خیلی راحت توپ را لو دادیم و دلیخت دو بار خودش را در مسیر توپ انداخت. در نیمه دوم بهتر شدیم اما درست در همان مقطعی از بازی که قرار بود گل بزنیم در نتیجه یک پاس اشتباه به آتالانتا فرصتی برای ضدحمله دادیم که مالینوفسکی هم به خوبی از آن توانست یک ضربه ایستگاه بگیرد. گل او خارق‌العاده بود اما دانیلو هم گل تساوی را فوق‌العاده زد.

آلگری یک بار دیگر مثلث هجومی دوشان ولاهوویچ، آلوارو موراتا و پائولو دیبالا را در ترکیب اصلی قرار داد. او در این خصوص هم اظهار داشت: مک‌کنی در خط میانی فضاهای زیادی را برای دیبالا و موراتا باز می‌کرد. بازیکنان ما مثلث‌های خوبی برای پاسکاری توپ بین خودشان می‌ساختند و اولین موقعیت توسط مک‌کنی و دیبالا ایجاد شد اما در آن مقطع از بازی نفرات ما بیش از اندازه در یک منطقه از بازی تجمع کرده بودند و این باعث شد توپ به درستی در سراسر زمین پخش نشود. آتالانتا تیمی بسیار هجومی است. به همین دلیل ما مجبور بودیم توپ را خیلی سریع بچرخانیم تا آن را پشت سر بازیکنان‌شان بیندازیم. در کل بازی هیجان‌انگیزی بود. ما داشتیم می‌باختیم اما ریسک کردیم و یک امتیاز مهم گرفتیم. برای بردن مسابقه آمده بودیم اما می‌دانستیم که آتالانتا تیمی قدرتمند است. به همین دلیل راضی هستیم که روند شکست ناپذیری‌مان ادامه پیدا کرد.

سرمربی بانوی پیر قبل از بازی گفته بود که یوونتوس جایی در کورس قهرمانی سری A ندارد. با این تساوی اما حالا فاصله یووه با میلان صدرنشین حتی بیش از پیش شد. آلگری در این بار هم اظهار داشت: اینکه ما این فصل قهرمان نمی‌شود، پیش از این هم رسمی شده بود. سه تیم جلوتر از ما هستند که کلی فاصله گرفته‌اند. ما فقط باید حواس‌مان به ارتقای عملکرد خودمان باشد به خصوص در زدن ضربات آخر که نیاز به پیشرفت داریم.

آلگری در پایان پیش‌بینی خود را درباره سرنوشت فصل جاری سری A گفت. او عنوان کرد: من فکر می‌کنم در این 10 ، 12 سال اخیر تنها باری که تیم دارای بهترین خط دفاعی برنده اسکودتو نشد، یکی دو فصل پیش بود که تیم مائوریتزیو ساری (یوونتوس) این کار را انجام داد. من در ابتدای فصل جاری و در ماه سپتامبر گفتم که اینتر قهرمان خواهد شد و هنوز هم احساس می‌کنم که آنها قویترین تیم لیگ هستند. البته قصد بی‌احترامی به میلان و ناپولی را ندارم. در حال حاضر اینتر از یوونتوس قویتر است. ما در ابتدای فصل کلی امتیاز از دست دادیم. اگر فقط 4 امتیاز بیشتر از امتیازات فعلی‌مان می‌داشتیم، کورس قهرمانی جالب می‌شد اما ما چنین شانسی نداریم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *