مورینیو : برای من میخیتاریان مهم‌ترین بازیکن این تیم است

به گزارش ورزش کده ، ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رم تاکید کرد بازیکنان تیمش متحد هستند و احساس خوبی در این تیم وجود دارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مورینیو : برای من میخیتاریان مهم‌ترین بازیکن این تیم است

به گزارش “ورزش کده”، جالوروسی امروز با گلزنی در ثانیه‌های پایانی از شکست مقابل ساسولو گریخته و در نهایت موفق به کسب یک امتیاز شد. ژوزه مورینیو، سرمربی باتجربه رم مدعی شد پیش از شروع این دیدار به سه امتیاز فکر می‌کرده، اما با توجه به‌ اتفاقات رخ داده در جریان مسابقه به این نتیجه رضایت داده است.

ژوزه مورینیو گفت: “تساوی نتیجه‌ای نبود که مورد نظر ما باشد، اما حداقل در دقایق پایانی به یک امتیاز دست یافتیم. اگرچه هدف ما کسب پیروزی بود، اما وقتی در آستانه شکست هستید و در دقیقه 90 به گل می‌رسید حس شما کمی فرق می‌کند. 

ما در چهار بازی اخیر خود در لیگ شکست نخورده‌ایم، اما می‌توانستیم امتیازات بیشتری جمع کنیم. این گروه همدل و قوی هستند، ما متحد هستیم و هیچکس نمی‌تواند این اتحاد را از ما بگیرد. لایق حداقل یک امتیاز در این دیدار بودیم و در نهایت احساس خوبی در تیم وجود دارد.
 

بازی کردن در خانه ساسولو و داشتن 50 درصد مالکیت توپ کار آسانی نیست. ثبات بیشتری در ساختار تیمی به خصوص هنگام پا به توپ شدن کومبولا وجود داشت. اما زمانی که توپ به وینا یا کارسدورپ رسید، گزینه های کمی برای بازی داشتیم. 

سرجیو اولیویرا و لورنزو پلگرینی هر دو می‌توانند چه از نظر فردی و چه از حیث همکاری با یکدیگر در میدان بهتر عمل کنند. هنریک میخیتاریان با شرایط سازگار شده و از موقعیت خود رضایت دارد. او فضاها را بهتر از همه پیدا می‌کند و برای من میخیتاریان مهم‌ترین بازیکن این تیم است.”
 

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *