دو ستاره استقلال به دنبال تکرار گلزنی مقابل فولاد!

دو ستاره استقلال به دنبال تکرار گلزنی مقابل فولاد!

گزارش خبر از ورزش کده : گزارش زنده:دو ستاره استقلال به دنبال تکرار گلزنی مقابل فولاد! دو بازیکن تیم استقلال سابقه گلزنی مقابل فولاد را داشته اند. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش ورزش کده ، تیم فوتبال استقلال و فولاد امروز در حالی مقابل هم خواهند رفت که از بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی استقلال 2 بازیکن سابقه گلزنی مقابل فولاد را دارند و بازیکنان نیمکت‌نشین این تیم هم طعم گلزنی مقابل خوزستانی ها را چشیده اند.

میلاد فخرالدینی سابقه گلزنی با پیراهن گسترش فولاد را مقابل فولاد دارد و مهرداد محمدی 2 گل با پیراهن تیم‌های راه آهن و سپاهان مقابل فولاد به ثمر رسانده‌اند و امروز در ترکیب اصلی استقلال حضور دارند.

پیمان بابایی و آرمان رمضانی هم با پیراهن گسترش و سایپا مقابل فولاد گلزنی کرده‌اند و در بازی امروز روی نیمکت حضور دارند و فرصت حضور در زمین را در صورت صلاحدید نکونام پیدا خواهند کرد.

مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا و محمدحسین مرادمند بازیکنان مصدوم استقلال هستند که مقابل این تیم گلزنی کردند اما در لیست حضور ندارند و صالح حردانی به همراه روزبه چشمی دو بازیکن دیگر استقلال هستند که به دلیل محرومیت حضور ندارند.

در بین بازیکنان حال حاضر استقلال روزبه چشمی 2 گل با پیراهن استقلال مقابل فولاد به ثمر رسانده و بهترین گلزن حال حاضر استقلال مقابل فولاد خوزستان است که در این مسابقه غایب خواهد بود.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *