ویسی برابر استقلال تیمش را زیر و رو کرد

 

ویسی برابر استقلال تیمش را زیر و رو کرد

گزارش خبر از ورزش کده : ویسی برابر استقلال تیمش را زیر و رو کرد. فولاد با تغییر گسترده و پرشمار، در بازی امروز برابر استقلال به میدان می رود. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده“، فولاد که خطر سقوط به دسته پایین تر را حس می کند، در یکی از آخرین امیدهایش برای کسب امتیاز و افزایش شانس بقا در لیگ، کار سختی را برابر تیم مدعی استقلال در پیش خواهد داشت.

عبدالله ویسی که از سبک بازی شاگردانش نسبت به دیدار قبل برابر تراکتور رضایت ندارد، تغییرات زیاد و پرشماری را در ترکیب تیمش ایجاد کرده که طی آن، 6 بازیکن نسبت به بازی قبل از ترکیب اصلی کنار گذاشته شده اند.

کریستوفر کنت، جفرسون باهیا، محمد عسگری، شیمبا، احسان پهلوان و علی شجاعی نفراتی هستند که نسبت به بازی قبل برابر تراکتور به دلایل فنی و محرومیت، از ترکیب تیم خارج شده اند.

فولادی ها که اکنون در رتبه پانزدهم جدول رده بندی هستند، برای کسب امتیاز در این مسابقه پای به زمین مسابقه خواهند گذاشت و باید دید که تا چه اندازه موفق خواهند بود.

ترکیب فولاد برای دیدار با استقلال به شرح زیر است:
شهاب گردان، مجتبی نجاریان، موسی کولیبالی، شاهین توکلی، وحید حیدریه، حمید بوحمدان، سینا مریدی، لوکاس کاندیدو، محمد علی‌نژاد، ساسان انصاری و ابراهیم حصار.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *