اتهام بزرگ به رئیس بارسا: با تقلب رئیس شدی

اتهام بزرگ به رئیس بارسا: با تقلب رئیس شدی

به گزارش  ورزش کده : برخی رسانه‌های اسپانیایی اتهام بزرگی علیه خوان لاپورتا، رئیس ‏بارسلونا، مطرح کرده و مدعی تخلف او در انتخابات 2021 ریاست ‏باشگاه هستند. ‏سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اتهام بزرگ به رئیس بارسا: با تقلب رئیس شدی

خوان لاپورتا امروز با اتهام‌هایی بزرگ مواجه ‏شده که بارسا را با یک جنگ رسانه‌ای جدید مواجه خواهد کرد. ‏ال‌پریودیکو و چند رسانه دیگر در این کشور او را متهم کردند که در ‏انتخابات ریاست باشگاه در سال 2021 مرتکب تخلف و نقض قوانین ‏شده است.

بر اساس آیین‌نامه انتخابات ریاست باشگاه‌های فوتبال در اسپانیا که ‏توسط فدراسیون فوتبال تنظیم شده، نامزدهای ریاست باشگاه پیش ‏از شرکت در انتخابات باید مبلغی را به عنوان وثیقه ارائه بدهد تا ‏مشخص شود او از نظر مالی صلاحیت اداره باشگاه را دارد. ‏

ادعا علیه لاپورتا این است که او برای دور زدن قانون به سراغ یک ‏شرکت آمریکایی رفته و 350 هزار یورویی که برای وثیقه گذاشتن لازم ‏داشته را از این شرکت گرفته است. لاپورتا به این شرکت آمریکایی ‏قول می‌دهد که ترتیب برگزاری چندین دیدار بارسا در خاک آمریکا را ‏می‌دهد و آن شرکت می‌تواند از آن بازی‌ها درآمدزایی کرده و لاپورتا به ‏این شکل بدهی‌اش را تسویه خواهد کرد.

نام این شرکت آمریکایی که لاپورتا با آن وارد معامله‌ای مشکوک شده ‏ISL Futball Limited‏ عنوان شده است. این شرکت از سال 2015 ‏سعی داشته با بارسلونا همکاری و شراکت مالی داشته باشد، از زمانی ‏که یوسپ ماریا بارتومئو ریاست بارسا را بر عهده داشت.

گزارش‌ها حاکی است بارسلونا در زمان بارتومئو با این شرکت آمریکایی ‏قراردادی امضا کرده و حوزه همکاری این شرکت در آکادمی‌های ‏بارسلونا تعریف شده است. ‏ISL Futball Limited‏ ‏بر اساس ‏قراردادش با بارسا شش مدرسه با نام بارسلونا در آمریکا راه‌اندازی ‏کرده است. شرکت آمریکایی حالا به گسترش همکاری‌های مالی با ‏بارسلونا از زمان ریاست لاپورتا متهم شده و ادعا شده است که برای ‏دور زدن آیین‌نامه انتخابات به او کمک کرده است.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *