نوید رضایی فر : نتایج بسکتبال غیر قابل پیش بینی است

به گزارش ورزش کده ، نوید رضایی فر، ملی پوش تیم بسکتبال شیمیدر این روزها با پرتاب‌های سه امتیازی در پیروزی های تیمش نقش مهمی دارد تا صدرنشینی در گروه ب لیگ برتر را با ۲۵ امتیاز قطعی کند. او برابر آویژه صنعت پارسای مشهد ۲۲ امتیاز آورد و یکی از بهترین‌های میدان بود. خودش می گوید: «بازی سختی بود. مشهدی ها با بازگشت سرجان دوباره جان گرفتند و توانسته اند رقیب سرسختی برای تیمهای همگروه شوند.» سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

نوید رضایی فر : نتایج بسکتبال غیر قابل پیش بینی است

ملی پوش بسکتبال از حضور بازیکنان خارجی تازه وارد تیمش آلاده آمینو و دوایت باکس خیلی خوشحال است: «آنها بسیار توانمند هستند و می توانند کمک زیادی برای ما در مسیر قهرمانی باشند. با آمینو که سال گذشته هم تیمی بودم و با خصوصیاتش آشنا هستم. باکس نیز در تمرینات نشان داد که در کار گروهی خیلی قوی است. او در تیمهای خیلی خوبی بازی کرده و فکر می کنم تاکنون چنین بازیکنی با این سابقه به ایران نیامده باشد.»

رضایی فر از تمرینات فشرده در این هفته های اخیر صحبت می کند: «بدلیل اینکه خارجی ها تازه رسیده بودند برای هماهنگی بیشتر تمرینات فشرده ای انجام دادیم. شاید این مساله به ما خیلی فشار آورد ولی  این اشنایی با  تاکتیکها لازم بود.»

ملی پوش بسکتبال روند شیمیدر را هم خوب می داند: «خدا را شکر هرچقدر از لیگ می گذرد بهتر شده ایم. بعد از هر دیدار، روی بازی بعدی متمرکز می شویم. در این مرحله اصلا” به بازیهای نیمه نهایی و فینال فکر نمی کنیم. به نظرم درکل، به جز دیدار با مهرام که خیلی بد بودیم در بقیه رقابتها بهترین عملکرد را داشتیم. انشالله در تک دیدار مانده به برد می رسیم و با صدرنشینی به مرحله دوم می رویم. چون صدرنشینی مسیر پلی اف ما را هموارتر می کند.»

نوید رضایی فر ترجیح می دهد چهار تیم صعود کننده به نیمه نهایی را پیش بینی نکند: «تا حدودی می شود گفت کدام تیمها به نیمه نهایی می رسند اما هر تیمی که بسکتبال را به خوبی در زمین پیاده کند و از توانمندی‌های بازیکنانش به نحو احسن استفاده کند می تواند به قهرمانی فکر کند. در بسکتبال نتایج غیرقابل پیش بینی است.»

حتما ببینید

تعویق مجدد مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال

به گزارش ورزش کده ، برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال برای دومین بار به تعویق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *