صحبت های وحید اسلامی درباره لیگ برتر بسکتبال

به گزارش ورزش کده ، تیم بسکتبال مس رفسنجان با شکست مقابل مهرام از دور مدعیان صعود به صدر جدول گروه ب خارج شد. آنها در حال حاضر با ۱۳ بازی، ۹ برد و ۴ باخت ۲۲ امتیازی هستند و در رده سوم جدول رده بندی ایستاده اند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

صحبت های وحید اسلامی درباره لیگ برتر بسکتبال

وحید اسلامی، کاپیتان این تیم در دیدار مقابل مهرام از هفته سیزدهم لیگ برتر ۱۲ امتیاز آورد، او درخصوص این مسابقه می گوید: بازیکنان تیم ما خیلی پرتلاش ظاهر شدند و توانستند پابه پای حریف پیش بروند، ولی نبود یارخارجی مصدوم و مجید رجیمیان نگذاشت تا بتوانیم برد دور رفت را تکرار کنیم.»

در کوارتر اول دو تیم مهرام و مس رفسنجان پابه پای هم پیش رفتند ولی بعد از آن اختلاف امتیاز زیادتر شد. کاپیتان مس رفسنجانی ها تاکید می کند: «در یک زمانهایی از بازی سوتهای عجیب و غریبی زده شد. نمی دانم شاید هم اشتباه می کنم. باید فیلم را ببینم و دوباره بتوانم نظر قطعی را بدهم. البته برای دو طرف هم اشتباه داوری وجود داشت اما بیشتر به ضرر ما تمام شد. با اینحال بازیکنان ما در طول این رقابت بازی جوانمردانه را رعایت کردند. اما بعضی از مهرامی ها همانطور که هم تیمی هایم می گویند در لحظاتی از بازی فحاشی کردند که از دید داوران بازی پنهان ماند. در ضمن آنها فوق العاده در بازی ما رو زدند. دستمان را کشیدند. حتی وقتی به داور گفته شد به من گفتند که جای سوت من نیست. آنها در دوسمت میدان برای یک حرکت دو سوت مخالف می زدند.»

این بازیکن در کوارتر آخر هم از ناحیه پیشانی آسیب دید تا بعد از مصدومیت دوبازیکن اصلی این تیم کار مس رفسنجان برای رسیدن به برد گره بخورد: «در کوارتر چهارم پیشانی ام در اثر برخورد با دست یکی از بازیکنان خودی آسیب دید و کمی درد دارد. باید به بیمارستان مراجعه کنم تا شرایط را بررسی کند.»

اما این بازیکن با وجود برخوردهای زشتی که تعدادی از بازیکنان مهرام انجام دادند از هولمن بسیار تعریف می کند: «یارخارجی آنها بازیکن بسیار فوق العاده ای است. او قابل احترام است و خصوصیات اخلاقی اش با خیلی از ایرانی ها متفاوت است. در این ۴۰ دقیقه طوری رفتار کرد که دوست دارم دوباره او را ببینم.»

وحید اسلامی همچنین از شرایط سخت بازیهای متمرکز تهران می گوید: «از رفت و امدهای بسیار خسته شده ایم. برای ما شهرستانی ها بسیار سخت است که دائم در سفر باشیم. مگر در تهران بازیها را بدون تماشاگر بازی نمی کنند پس چرا این امتیاز را هم به سایر تیمها نمی دهند تا بتوانیم در خانه بدون حضور هوادار بازیهایمان را برگزار کنیم.

می توانم اثبات کنم که در تمام هتل هایی که تیم های شهرستانی اقامت می کنند بیماران کرونایی تهران بخاطر حفظ خانواده هایشان از شر این ویروس به انجا پناه آورده اند. پس همه به جز تیمهای تهرانی در خطر کرونا هستیم. با این شرایط پیش برویم مطمئن باشید علاقمندان به این رشته روزبروز کمتر می شوند.»

حتما ببینید

تعویق مجدد مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال

به گزارش ورزش کده ، برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال برای دومین بار به تعویق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *