ستاره جوان سپاهان و آرزوی رسیدن به عدد 10

به گزارش ورزش کده، آریا یوسفی هشتمین حضور ثابت در لیگ برتر را تجربه خواهد کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ستاره جوان سپاهان و آرزوی رسیدن به عدد 10

آریا یوسفی جوان فوق‌العاده تیم سپاهان با اینکه در طول فصل فرصت زیادی برای حضور در زمین نداشت اما آمار فوق‌العاده‌ای دارد و با 8 تاثیرگذاری مستقیم در گل‌های لیگ برتری سپاهان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بوده که در پست‌های مختلفی در ترکیب این تیم حضور پیدا کرد و درخشید.

یوسفی در دو بازی اخیر سپاهان در سمت چپ خط دفاعی حضور پیدا کرد و این در حالی است که پست تخصصی او وینگر راست است، اما در مقطعی از فصل در پست دفاع راست، هافبک دفاعی و هافبک هجومی هم بازی کرده که در تمامی این پست‌ها عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

با توجه به شرایط فیزیکی میلاد زکی‌پور و اینکه او تازه به تمرینات بازگشته است به نظر می‌رسد که آریا در بازی با هوادار هم در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و هشتمین حضور ثابت خودش در ترکیب سپاهان را تجربه خواهد کرد و در صورتی که تا انتهای فصل بتواند بازی‌های بیشتری برای سپاهان انجام دهد با دو تاثیرگذاری مستقیم روی گل‌های سپاهان به عدد 10 خواهد رسید و شروعی فوق‌العاده در لیگ برتر خواهد داشت.

آریا در این فصل 4 گل و 4 پاس گل ارسال کرده و این آمار در 7 حضور ثابت و 7 حضور به عنوان جانشین ثبت شده است و با توجه به سبک فوتبال منحصر به فردی که دارد می‌تواند در سال‌های آینده حرف‌های زیادی در فوتبال ایران داشته باشد.

یوسفی به خوبی از پای راست خودش استفاده می‌کند، اما حضور او در سمت چپ خط دفاعی سپاهان یک چالش جدی برای او بوده است، ارسال‌هایی که انجام می‌دهد با بیرون پای راست صورت می‌گیرد و هنوز از پای چپ خودش به خوبی نمی‌تواند استفاده کند اما با توجه به هوش سرشاری که دارد در بازی با مس رفسنجان با یک ارسال بی‌نقص بیرون پا توانست یک پاس گل زیبا برای کاوه رضایی فراهم کند.

او فصل گذشته 14 بار به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفته بود و یک بار هم در ترکیب اصلی سپاهان مقابل فولاد قرار گرفته بود که تنها یک پاس گل مقابل مس کرمان به نام خودش ثبت کرده بود، اما در این فصل عملکردی به مراتب موفق‌تر و با آماری بهتر به جای گذاشت.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *