عادل غلامی به میدان می آید

به گزارش ورزش کده ، عادل غلامی با بدشانسی مچ پایش شکست تا قبل از پایان دور رفت از ترکیب والیبال شهرداری ارومیه خارج شود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

عادل غلامی به میدان می آید
عادل غلامی که بار اول با پیچ‌خوردگی، مچ پایش ترک خورده بود، در بازی مقابل شهرداری ورامین پیچ‌خوردگی دوباره کار دستش داد. او با رفتن پایش روی پای علیرضا بهبودی، استخوان مچ پایش شکست و تا دور برگشت خانه‌نشین شد. او که این روزها استراحت می‌کند، می‌گوید: «فکر می‌کنم درمان پایم ۱۰، ۱۲ روزی کار دارد. بعد از شکستگی آن را گچ گرفتم و برای اینکه عضله پایم ضعیف نشود، گچ را باز کردم و آتل گرفتم و کفش شکستگی بسته‌ام. این روزها برای اینکه بدنم افت نکند، وزنه می‌زنم و تمرینات بالاتنه و یکسری حرکاتی که به پایم فشار نیاورد، انجام می‌دهم.»

سرعتی‌زن تیم والیبال شهرداری ارومیه مصدومیتش را بدشانسی تیمش نمی‌داند: «مصدومیت من که حادثه بود. در بازی اول مچ پایم پیچ خورد و کشیدگی شدید پیدا کرد که با درمان یک هفته‌ای زیر نظر سیام افروزی به بازی‌ها برگشتم که در بازی قبل از تعطیلات ۱۷ روزه، مقابل شهرداری ورامین پایم روی پای علیرضا بهبودی رفت که درد متفاوتی از قبل داشتم؛ با این حال بازی کردم و یکی، دو جلسه هم تمرین کردم که یک سانت بالای انگشت کوچکم شکست. علی‌اصغر مجرد دیگر سرعتی‌زن تیم ما هم به دلیل فشار زیاد بازی‌های تیم ملی مصدوم شده است.»

او مصدومیت‌ها را هم به سیاست بد FIVB ربط می‌دهد: «مصدومیت والیبالیست‌ها متأسفانه ناشی از سیاست‌های غلط فدراسیون جهانی است که این همه تورنمنت‌های مختلف برگزار می‌کند. در حالی که هیچ جای دنیا، این تعداد تورنمنت برگزار نمی‌کنند که بازیکنان را تحت فشار قرار دهند و نتوانند خوب بدنسازی انجام دهند و بدن‌هایشان مصدوم می‌شود.»

عادل غلامی امیدوار است تا دور برگشت برگردد: «من شانس آوردم. فکر می‌کنم با این روند نهایت بازی اول و دوم دور برگشت را نباشم و بعد  برمی گردم.»

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *