شارژ روحی بازیکنان استقلال پیش از جدال با پرسپولیس

شارژ روحی بازیکنان استقلال پیش از جدال با پرسپولیس

گزارش خبر از ورزش کده : شارژ روحی بازیکنان استقلال پیش از جدال با پرسپولیس. بعد از تغییرات شکل گرفته، تمرین امروز استقلال خوزستان با حضور مدیریت جدید گروه صنعتی ملی ایران برگزار شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

استقلال خوزستان به هفته‌های حساسی رسیده و قرار است روز سه شنبه در تهران و برابر پرسپولیس قرار گیرند.

آنها که نیم فصل اول موفق شدند با تساوی 2-2 پرسپولیس را در اهواز متوقف کنند، امیدوارند اینبار نیز اتفاق شیرینی در انتظار آنها باشد و با کسب نتیجه در استادیوم آزادی شرایط خود را در جدول نیز بهبود بخشند و با امیدواری بیشتری کار را دنبال کنند.

تمرین امروز استقلال خوزستان با حضور مدیریت جدید گروه صنعتی ملی ایران به عنوان مالک و حامی این باشگاه برگزار شد. دکتر وثوقی با همراهی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در تمرین امروز شاگردان سیروس پورموسوی حاضر شده و به صحبت با اعضای تیم و بازیکنان پرداخته و ضمن اعلام حمایت خود برای آنها در بازی با پرسپولیس آرزوی موفقیت کردند.

استقلال خوزستان فردا راهی تهران خواهد شد و خود را مهیای دیدار حساس برابر پرسپولیس خواهد کرد. آنها که اکنون در جمع گزینه‌های سقوط قرار دارند، طی سه بازی باقیمانده خود باید برابر پرسپولیس، مس رفسنجان و هوادار تهران قرار گیرند.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *