شروین گل زد و دست‌هایش را بالا برد!

شروین گل زد و دست‌هایش را بالا برد!

گزارش خبر از ورزش کده : شروین گل زد و دست‌هایش را بالا برد! مهاجم باتجربه آلومینیوم اراک بعد از گلزنی مقابل نفت آبادان خوشحالی نکرد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده“، شروین بزرگ مهاجم سابق نفت آبادان که دوران موفقی را در این تیم داشت و یکی از چهره‌های محبوب در این شهر محسوب می‌شود، امروز با پیراهن آلومینیوم مقابل تیم سابق خود به میدان رفت و موفق به گلزنی هم شد.

بزرگ که در هفته‌های گذشته روزهای خوبی را در ترکیب آلومینیوم سپری کرده و یکی از چهره‌های تاثیرگذار تیمش بوده، در مسابقه امروز مقابل نفت آبادان هم با نظر مجتبی حسینی در ترکیب اصلی قرار گرفت و توانست برای تیمش گلزنی هم بکند.

در شروع نیمه دوم و در حالی که نفت آبادان یک بر صفر پیش بود، اراکی‌ها طوفانی کار کردند و در طول چند دقیقه موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردند. روی یکی از این موقعیت‌ها شروین بزرگ توانست دروازه نفت را باز کند.

مهاجم اراکی‌ها به واسطه سال‌های حضور در نفت آبادان بعد از باز کردن دروازه این تیم خوشحالی نکرد. او بعد از باز کردن دروازه حریف دست های خود را بالا برد تا به این شکل به مردم آبادان احترام گذاشته باشد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *