اوج تنش میان رئال و پاری سن ژرمن

به گزارش ورزش کده ، پنجاه روز پیش از دیدار رئال مادرید و پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا تنش بین دو باشگاه به اوج خود رسیده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اوج تنش میان رئال و پاری سن ژرمن

به گزارش “ورزش کده”، بازی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای هر دو باشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در راه است و در حال حاضر چیزی فراتر از رقابت ورزشی بین این دو تیم وجود دارد.

پنجاه روز مانده به بازی، تنش زیادی بین دو باشگاه وجود دارد که بیشتر آن حول محور کیلیان امباپه و قرارداد در حال انقضای او در پارک دو پرنس است.  همچنین موضوع سوپرلیگ اروپا و رابطه هر باشگاه با یوفا نیز وجود دارد.

چه تیمی در موقعیت بهتری قرار دارد؟
هر دو در این فصل بر لیگ های داخلی خود تسلط دارند و کمتر کسی به قهرمانی آن ها شک دارد. اما هر دو تیم برداشت های بسیار متفاوتی از خود نشان می دهند.کارلو آنچلوتی در رئال مادرید تیمی را بدون هیچ فوق ستاره واقعی هدایت می‌کند، در حالی که مائوریسیو پوچتینو باید در پاریس خود را مدیریت کند و به نظر می‌رسد که تیم هنوز در بهترین حالت خود قرار ندارد.  لیونل مسی به طور کامل عملکرد مورد انتظار را ارائه نداده، نیمار مصدوم است، قرارداد امباپه به پایان می‌رسد، سرخیو راموس تداوم ندارد و جانلوئیجی دوناروما برای گرفتن جای کیلور ناواس در دروازه تلاش می‌کند.

حتما ببینید

شاهکار بعد از 61 سال: اوه، خدای من

شاهکار بعد از 61 سال: اوه، خدای من

به گزارش ورزش کده : آتالانتا با هدایت گاسپرینی، دیشب دست به کار بزرگی زد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *