امیر قلعه‌نویی: گل هایی دریافت کردیم که خنده آور بود

به گزارش ورزش کده، سرمربی سپاهان حساب افرادی که امروز با الفاظ رکیک علیه او شعار دادند را با هواداران واقعی سپاهان جدا دانست. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

امیر قلعه‌نویی: گل هایی دریافت کردیم که خنده آور بود

تیم گل گهر امشب مقابل میهمان خود سپاهان به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافت. امیر قلعه نویی بعد از کسب این تساوی خانگی مقابل صدرنشین لیگ برتر گفت: از هواداران خوب سیرجانی تشکر می کنم ولی توقع ما بیشتر است. انتظار داشتیم که در این بازی حداقل ورزشگاه پر شود و در تمرینات حضور داشته باشند. حضور هواداران که صاحب اصلی تیم هستند به ما قوت قلب می دهد.

او در ادامه با اشاره به اینکه تیمش مستحق برد بود افزود: به فوتبال و هر دو باشگاه تبریک می گویم. فوتبال زیبایی شاهد بودیم و داوری هم به سرعت بالای بازی کمک کرد. البته ما یک پنالتی طلب داریم. هفته گذشته گفتم که این یک امتیاز برای ما زیاد بود ولی امروز می گویم که دو امتیاز از دست دادیم. بازی مساوی شد ولی در نیمه اول حداقل باید با دو سه گل بیرون می آمدیم. درست است که پیام دو گل خورد ولی یکی از روزهای خیلی خوبش بود. فروزان غیر از یک عکس العمل، واکنش دیگری در طول بازی نشان نداد.

سرمربی گل گهر گل های دریافت شده در بازی امشب را خنده دار توصیف کرده و گفت: در هر دو نیمه بازی را خیلی خوب شروع کردیم. با توجه به اینکه دو گل خلاف جهت بازی خوردیم باید بازیکنان را ستایش کنیم که جلوی تیم بزرگی چون سپاهان به بازی برگشتند. این بزرگی و بلوغ رفتاری و فنی آنها را نشان می دهد. ما از این بازی دو امتیاز طلب داریم چون واقعا می توانستیم برنده شویم. می دانستیم که آنها برای ضد حمله، عقب می روند و در نیمه اول جلوی آن را بستیم.

گل های خیلی خنده داری خوردیم. مخصوصا گل اول! یک کاشته سی چهل متری به گل تبدیل شود، خیلی خنده دار است. این اشکالات را باید کار کنیم تا رفع شوند. از بازیکنان تشکر می کنم به ویژه نوید که به او تسلیت می گویم و با وجود شرایطی روحی که داشت وارد زمین شد و بازی کرد.

قلعه نویی با تمجید از بازی اریک بایناما که برای اولین بار با پیراهن این تیم به میدان رفت تاکید کرد: هم اریک و هم تیم گل گهر، فوتبال سطح بالایی انجام دادند. با توجه به مشکلات روحی و روانی و عطش بازی که طی هفته های اخیر داشت، فوق العاده بازی کرد. ما او را در چند پست جابجا کردیم و خیلی خوب بود. دوندگی زیادی داشت و خیلی خیلی خوب بازی کرد.

او در خصوص نقش هواداران گل گهر در کامبک امشب گفت: خیلی تاثیر دارد ولی من توقع دارم این استادیوم پر شود. گل گهر الان برند شده و با باشگاه‌های بزرگ رقابت می کند. مثلا در مازندران، هزار نفر سر تمرینات نساجی می روند و در بازی روز گذشته هم ورزشگاه پر شده بود.

سرمربی گل گهر در پاسخ به سوالی در مورد داوری مسابقه یادآور شد: از تیم داوری تشکر می کنم که به بازی سرعت داد ولی حداقل یک پنالتی طلب داریم. در دقایق پایانی هم دو سه بار روی شکاری خطا شد. جای ناخن بازیکن حریف روی گردن او هست ولی نمی دانم چرا خطا نگرفت.

قلعه نویی با تایید انگیزه های بالای زکی پور مقابل گل گهر و تاثیر آن روی بازی خوب این بازیکن گفت: میلاد بازیکن بسیار خوبی است و برای همین او را به گل گهر آوردیم. او امروز انگیزه داشت ولی از همان جناح خیلی نفوذ کردیم و حتی نگذاشتیم میلاد یک بار از نیمه رد شود. به غیر از دو ضربه ایستگاهی، ما جناح چپ را خوب بستیم. برنامه این بود که از پشت میلاد زکی پور فشار بیاوریم و تا حدودی موفق بودیم.

گروهی از هواداران سپاهان با الفاظی رکیک، شعارهایی را علیه قلعه نویی در پایان مسابقه امروز سر دادند. او در واکنش به این اتفاق گفت: دلیلش را نمی دانم! شاید اشتباه کردم تیم دوم را دادم و تیم چهاردهم را گرفتم. چون ذوب آهن تیم دوم بود ولی به تیم چهاردهم که سپاهان بود آمدم. به خاطر سپاهان به تیم ملی نرفتم. دو قهرمانی برای آنها گرفتم، در آسیا تیم را تا مراحل بالا بردم. شاید اشتباه بود! شاید نگاه و رفتار آنها این گونه است که این چنین قدردانی کنند. این را به حساب هواداران راستین سپاهان نمی گذارم. این ها کسانی بودند که من در سپاهان با آنها برخورد می کردم چون کارهایی انجام می دادند که با روحیات من سازگار نبود. همان ها الان خط دادند وگرنه طرفداران سپاهان بافرهنگ هستند. هرچه هم گفتند را به خود و خانواده شان تقدیم می کنم! یقینا این ها چند نفری بودند که کارهایی کردند و من با آن برخورد کردم. اصفهان شهر فرهنگ و تمدن است و هواداران سپاهان و این شهر را با این افراد یکی نکنید. من در این شهر خیلی زحمت کشیدم ولی این ها را به حساب همان آقایان گذاشته و تقدیم به خودشان می کنم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *