پوگبا به یوونتوس نیامده مصدوم شد

به گزارش ورزش کده، پل پوگبا در جریان آخرین تمرین یوونتوس در آمریکا از ناحیه زانوی پای راست مصدوم شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پوگبا به یوونتوس نیامده مصدوم شد

پل پوگبا که سال 2016 با قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو یوونتوس را به مقصد منچستریونایتد ترک کرده بود، اخیرا به یووه بازگشت. او به‌عنوان بازیکن آزاد بار دیگر به عضویت یوونتوس در آمد و دستمزی 9 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.

ستاره فرانسوی در اولین بازی دوستانه تور آمریکای یووه برابر گوادالاخارا مکزیک به میدان رفت و در حالی‌که خود را مهیای بازی دوستانه بعدی برابر بارسلونا (چهارشنبه) می‌کرد، مصدوم شد.

پوگبا به دلیل ضربه‌ای که به زانوی راستش وارد شد، تمرین یوونتوس در لوس آنجلس را رها کرد و به رختکن رفت. بعد از یک تمرین تکنیکی از پوگبا خواسته شده بود که تمرین دویدن را انجام دهد اما او نتوانست این تمرین را تمام کند و از پزشکان باشگاه درخواست کمک کرد. هافبک فرانسوی با کمک دو نفر از کارکنان به رختکن برده شد.

زانوی راست پوگبا آسیب دیده است.

او احتیاجی به تست‌های بیشتر ندارد اما چند روز آینده به جهت احتیاط استراحت خواهد کرد و احتمال از دست رفتن بازی تدارکاتی روز چهارشنبه با بارسلونا برای او وجود دارد. پوگبا در منچستریونایتد نیز اغلب درگیر مصدومیت بود و همین مساله به وی اجازه درخشش نداد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *