جیمی کاراگر: پاتر نه؛ پوچتینو را به چلسی بیاورید

به گزارش ورزش کده، جیمی کاراگر می‌گوید گراهام پاتر برای هدایت چلسی گزینه مناسبی نیست و مائوریسیو پوچتینو روی نیمکت این تیم به مراتب موفق‌تر خواهد بود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

جیمی کاراگر: پاتر نه؛ پوچتینو را به  چلسی بیاورید

بعد از شکست 1-0 چلسی در دیدار دیشب مقابل دیناموزاگرب، در هفته اول لیگ قهرمانان، این باشگاه انگلیسی سرمربی خود توماس توخل را اخراج کرد. بلافاصله بعد از انتشار این خبر رسانه‌ها از گراهام پاتر مائوریسیو پوچتینو و زین‌الدین زیدان به‌عنوان گزینه‌های اصلی جانشینی توخل اسم بردند.

در ساعات گذشته به نظر می‌رسد شانس گراهام پاتر، سرمربی حال حاضر برایتون، برای نشستن روی نیمکت چلسی بیشتر از دو گزینه دیگر است. اما جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول و کارشناس فوتبال انگلیس، می‌گوید چلسی اگر به دنبال گراهام پاتر باشد اشتباه می‌کند چرا که پوچتینو در این تیم به مراتب موفق‌تر خواهد بود.

کاراگر که با شبکه اسکای اسپورتس صحبت می‌کرد در این‌باره گفت:” این خبر واقعا شوکه‌کننده بود چون من فکر می‌کردم دوران مالک جدید در چلسی با دوران آبراموویچ فرق می‌کند. همین چند روز پیش بود که گفتم اگر آبراموویچ هنوز در چلسی بود توماس توخل باید می‌ترسید.

چرا این حرف را زدم؟ هنوز یادمان نرفته در چلسی برای مورینیو، کونته و آنچلوتی که هر سه مربیان بزرگی بودند چه اتفاقی افتاد. ولی من راستش فکر می‌کردم با رفتن آبراموویچ شرایط تغییر کرده ولی با شنیدن خبر توخل واقعا شوکه شدم.

چلسی فصل را خوب شروع نکرد. همه این را می‌دانیم. ولی اگر پاتر نتواند فورا نتایج را تغییر دهد تا دوازده ماه دیگر یک نفر دیگر جانشین او خواهد شد. من اگر جای پاتر بودم به خاطر کاری که چلسی با توخل کرد نگران می‌شدم. البته پاتر دیر یا زود برایتون را ترک می‌کرد چون او آنقدر خوب کار کرده که مطمئن بودیم تیم‌های بزرگ به سراغش می‌آیند. ولی اگر هوادار چلسی بودم و از من می‌پرسیدید دلم می‌خواهد چه کسی روی نیمکت تیمم بنشیند جواب من حتما پوچتینو بود”.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *